571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Doprava

hl. obrazek reference

Děčín hlavní nádraží

V roce 2019 proběhla rekonstrukce vstupní haly železniční stanice Děčín - hlavní nádraží. Vstup na perón prostřednictvím tří historických otočných dveří byl doplněn moderními automatickými dveřmi SPEDOS. V roce 2021 byla hala doplněna na protější straně do ulice o další 4 kusy.

Všech 7 automatických dveří posuvných bylo vyrobeno ve zvláštním odstínu světlezelené barvy RAL 6033.

Troje dřive instalované dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806NL s pohlednovou výškou 110 mm, 4 ks novějších dveří mají pohon SP808PAL o výšce pohonu 100 mm.

 

stanice lanové dráhy Pustevny

Nová stanice lanové dráhy na Pustevnách

Na Pustevnách v Beskydech byla otevřena nová budova lanovky a restaurace. Spedos dodal troje automatické dveře posuvné s nadstandardní průchozí výškou.

rolovací garážová vrata pro údržbu silnic a dálnic

Ideální řešení pro garážové stání údržby silnic a dálnic

Pro potřeby vytápěných prostor byla použita průmyslova sekční vrata. Pro temperované garáže rolovací vrata s o něco menším součinitelem prostupu tepla.

rekonstrukce železničního depa

Sekční vrata jako ideální řešení pro železniční depa

V rámci rekonstrukce železničního depa byla provedena kompletní výměna vrat. Jako nejvhodnější řešení byla vybrána zateplená sekční vrata. Ta jsou v provedení VM01 s prosklenými ALU sekcemi a průmyslovým pohonem.

rolovací vrata Spedos pro dálniční správu

Dálniční správa

V návaznosti na různé požadavky dálniční správy byly u tohoto projektu dodány různé vratové uzávěry. Pro vytápěné prostory byla použita zateplená sekční vrata. Pro temperované prostory průmyslová rolovací vrata. Ta jsou instalována z vnější strany a doplněna o ochranou stříšku pro ochranu před vnějšími vlivy.

průmyslová sekční vrata pro vjezdy kamionů

Průmyslová sekční vrata pro vjezdy kamionů

Většina dopravních společností disponuje vlastním zázemím pro opravy a údržbu svého vozového parku. Optimální variantou vratového uzávěru jsou v tomto případě průmyslová sekční vrata, která zajistí plynulý a bezproblémový provoz.

 

sekční vrata Spedos s prosklenou lamelou

Státní technická kontrola STK

Sekční vrata jsou idealním řešením pro STK. Díky prosklené lamele má obsluha přehled o dění před i za vraty. Barva RAL 7016 (antracitová) dodá celkovému vzhledu moderní nádech.

nenáročná sekční vrata Spedos

Sekční vrata jako jednoduché a funkční řešení

Pro správu a údržbu silnic jsou standardně dodávána sekční zateplená vrata typu VM01, jako základní ekonomicky nenáročná varianta.

bezpečnostní rolovací vrata pro mezinárodní letiště

Vratové systémy pro mezinárodní letiště

V případě výstavby mezinárodního letiště byl SPEDOS vybrán jako dodavatel vratových systémů. Pro nákupní pasáže byly použity rolovací bezpečnostní mříže, pro frekventované provozy flexibilní PVC rychloběžné vrata v kombinaci s exteriérovými rolovacími vraty. V neposlední řadě zde byla umístěna také protipožární rolovací vrata.

přístupové bezpečnostní dveře Spedos

Podpora bezpečnosti na letištích

V zájmu zajištění nejvyšší bezpečnosti na letištích je nezbytně nutné vytvořit podmínky pro kontrolu osob, vstupujících do provozních částí letiště. K tomu slouží přístupové dveře TOURLOCK, jejichž systém je napojen na čtecí nebo kódovací zařízení a propustí pouze autorizované osoby.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2022 SPEDOS