Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

EuroŠarm Slatiňany

Společnost EURO - Šarm spol. s r.o., přední distributor průmyslových chemikálií a chemických specialit v České republice a na Slovensku, klade velký důraz na požární zabezpečení svých skladovacích hal. SPEDOS zde v roce 2015 instaloval 5 ks protipožárních vrat posuvných, která byla v jednokřídlém a dvoukřídlém provedení, kompletně v modré barvě. K oddělení dalších požárních úseků zde bylo nainstalováno několik protipožárních textilních rolet.

hl. obrazek reference

Plzeňský Prazdroj a.s.

Dlouholetý obchodní partner Plzeňský Prazdroj využívá naše produkty a servis ve svých výrobních, skladovacích i společenských provozech. Kompletní nakládací místa s průmyslovými sekčními vraty, klapkovým těsněním a vyrovnávacími můstky zajišťují rychlou překládku v chráněném prostředí před vnějšími vlivy s minimalizací tepelných ztrát.
Ve výrobním areálu jsou také instalovaná rychloběžná vrata pro ty nejfrekventovanější provozy s maximální bezpečností provozu.Velké rozměry průmyslových vrat ve vnějším plášti umožňují manipulaci s obrovskými kotli.

hl. obrazek reference

Hliníková rolovací vrata v kombinaci s mechanickým můstkem

Rolovací vrata jsou vhodnou alternativou pro expediční sklady. Pro okamžitý přehled o dění před vraty jsou do vratového křídla integrovány průhledové lamely. Překládka mezi halou a nákladním automobilem probíhá pomocí mechanického můstku VMSL s možností pohybu do stran pomocí pojezdové dráhy.

hl. obrazek reference

Vše od jednoho dodavatele

Při realizaci byl kladen důraz na požadovanou frekvenci průchodu (či průjezdu) osob a vysokozvižných vozíků, a proto byla zvolena sekční průmyslová vrata nebo flexibilní rychlonavíjecí vrata. Pro oddělení požárních a nepožárních úseků zde byla instalována jak protipožární rolovací vrata, tak protipožární textilní uzávěry s integrovaným vodním skrápěním.

hl. obrazek reference

Dvoukřídlá protipožání vrata posuvná

Na této referenci jsou znázorněna protipožární posuvná vrata ve dvoukřídlé variantě s krytem pojezdové dráhy. Celá konstrukce je barevném nástřiku.

hl. obrazek reference

Vratové a nakládací systémy v pivovaru

Zázemí moderního pivovaru bylo vhodně doplněno automatickými systémy. Pro oddělení vnitřích prostor provozu byla instalována rolovací vrata s průmyslovým motorem. Úspory místa uvnitř haly bylo dosaženo pomocí předsazených nakládacích komor s kompletním překládacím setem (vyrovnávací hydraulický můstek, vratové těsnění klapkové, sekční vrata).

 

hl. obrazek reference

Vrátnice bez bariér

Průchod do administrativní budovy přes vrátnici byl zajištěn pomocí dvoukřídlých automatických posuvných dveří s elektrickým pohonem SP805L.  Prosklená dveřní křídla a podlahové zámky na křídlech slouží ke zvýšení bezpečnosti.

 

hl. obrazek reference

Ekonomické řešení protipožárního uzávěru

Textilní roletový uzávěr je ideální řešení oddělení požárních a nepožárních úseků. Se sofistikovanou řídicí jednotkou a záložním zdrojem je zabezpečena trvalá ochrana před požárem.

hl. obrazek reference

Protipožární posuvná vrata s motorem a dveřmi

I v rámci tohoto projektu bylo nutné oddělit požární a nepožární úseky uzávěry s vysokou požární odolností. Jako nejvhodnější řešení byly zvoleny protipožární vrata posuvná vybavená motorickými pohony. Pro rychlý průchod osob v uzavřeném stavu byly do vratových křídel integrovány průchozí dveře.

hl. obrazek reference

Pohon pro posuvnou bránu

V rámci dodávky ocelové posuvné brány byl také dodán výkonný motor pro automatické ovládání.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS