Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

testin atl text

Škoda AUTO a.s. Mladá Boleslav

Škoda Auto a.s. je naším významným klientem již řadu let. Do jeho výrobních závodů dodáváme zejména speciální rychlonavíjecí vrata k ochraně robotizovaných pracovišť. Tyto speciální vrata jsou díky své konstrukci vysoce odolná (proti létajicím jiskrám, prachu, hluku, působení větru, přímého tlaku), spolehlivá, umožňující dosažení krátkých časových cyklů. Vrata jsou nainstalované u strojů ve výrobních linkách, robotizovaných pracovištích nebo jako bezpečnostní hrazení.

hl. obrazek reference

City tower Praha

Do výškové administrativní budovy v Praze na Pankráci byly instalovány dvoje karuselové dveře s nadstandardní průchozí výškou, model Tourniket. Obě dveřní soupravy jsou tříkřídlové, v pevném provedení, o průměru 2800mm, vyrobené z nerezu.

hl. obrazek reference

Sklopný Tourniket na únikové cestě

Ve vstupu do aministrativní budovy byl instalován tříkřídlý automatický Tourniket z hliníkových profilů s vertikální tepelnou clonou. Vedle Tourniketu jsou instalovány únikové dveře.

hl. obrazek reference

Speedlane - vstupní bariéra s variabilním počtem průchodů

Standardní sestavu pro kontrolovaný vstup tvoří přístupová bariéra SPEEDLANE se dvěma průchody. Sestava je variabilní, lze vytvořit řadu s libovolným počtem uliček dle přání zákazníka. Zařízení vyžaduje autorizaci osob. Po signálu z připojeného čtecího zařízení se křídla rozevřou a dovolí průchod. Speedlane je zpravidla doplněn brankou Winglock, která může sloužit např. pro přístup invalidním osobám na vozíku.

hl. obrazek reference

Biomedicinské centrum

Zádveří do výzkumného centra je tvořeno dvěma hliníkovými prosklenými stěnami s dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi ze standardních profilů. Dveře jsou doplněny elektrickými pohony SP806L. Na krytu pohonu jsou instalovány kombinované radary k aktivaci pohybu křídel a k zajištění bezpečnosti procházejících. Kryt pohonu není díky vyšší průchozí výšce v dosahu obsluhy, proto nouzová tlačítka i digitální programové přepínače obou dveří byly instalovány externě, na stěně vpravo vedle dveří.

hl. obrazek reference

Tourniket s nadstandardní průchozí výškou

Výškovou budovu uzavírá tříkřídlý automatický Tourniket v nerezovém provedení s netradiční průchozí výškou 3 000 mm. V podledu je instalovaná tepelná clona; bezpečnostní červené STOP tlačítko je instalováno na rámu dveří u vstupu do karuselu.

hl. obrazek reference

Peněžní ústav

Zádveří do spořitelny je vytvořeno z prosklených hliníkových konstrukcí a dvoukřídlých automatických dveří posuvných SPEDOS. Dveře jsou vybaveny elektrickými pohony SP805L.

hl. obrazek reference

Firemní recepce

Zádveří do vstupní haly; prosklené hliníkové stěny instalované ve zdivu a spojené hliníkovou konstrukcí s vestavěnými automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi. Dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806L s pohledovou výškou 150 mm.

hl. obrazek reference

Pasáž Praha-Pankrác

Polyfunkční budova v Praze na Florenci je vybavena třemi kusy čtyřkřídlých automatických karuselových dveří modeul Tourniket. Jsou vyrobeny z hliníkových profilů průměru 2 800 mm, s povrchovou úpravou hnědý elox. Dva Tournikety mají vnitřní průměr 2 400 mm a třetí 2 900 mm.

 

hl. obrazek reference

Kruhové automatické dveře

Automatické posuvné dveře SPEDOS / BOON EDAM kruhového půdorysu s pohonem v podhledu a s čistící zónou v základovém kruhu na podlaze vytvářejí velmi originální typ vstupu.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS