Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

V souladu s fasádou

Automatické dveře posuvné dvoukřídlé SPEDOS v prosklené fasádě jsou aktivované kombinovaným radarem s funkcemi aktivace pohybu dveřních křídel a zajištění bezpečnosti procházejících - dle EN16005. Dole na křídlech jsou vsazeny přídavné podlahové zámky.

hl. obrazek reference

Servis a údržba nákladních automobilů

U vjezdů do servisního zázemí nákladích automobilů patří mezi požadavky vysoké procento prosvětlení, dobrá tepelná izolace, automatizace provozu a v neposlední řadě atraktivní design. Také v tomto případě našla své uplatnění průmyslová sekční vrata Spedos.

hl. obrazek reference

Čistý design, praktické a pohodlné řešení

Autosalon je vybaven několika vstupními portály v prosklené hliníkové fasádě. Boční vchody jsou řešeny užšími automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi SPEDOS. V zadní části budovy jsou servisní dílny a provozní zázemí, jejichž vstup uzavírají sekční průmyslová vrata s prosklenými lamelami. Hlavní vstup do autosalonu uzavírají automatické dveře posuvné v teleskopickém provedení, které zajistí širší průchozí šířku vchodu při otevření a možnost navážení vozidel do interiéru.

hl. obrazek reference

SPEDOS vrata v prestižním autosalonu

Sekční vrata typu VM03 jednoznačně vynikají svým atraktivním vzhledem. Díky velkému prosvětlení je zachována přirozená světlost také uvnitř prostor. Vestavné dveře umožní pohodlný průchod vraty a motorický pohon jednoduchou obsluhu.

hl. obrazek reference

Autosalon v moderním designu

Dnes velmi žádaná antracitová barva RAL 7016 byla základním požadavkem pro výrobu průmslových sekčních vrat typu VM02. Atraktivní design a vysoký stupeň prosvětlení vratových uzávěrů byl jeden s prioritních požadavků.

hl. obrazek reference

Bezbariérové zádveří

Vstup do autosalonu je veden přes bezbariérové zádveří se dvěma automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi. Dveře dokonale kopírují architekturu fasády. K idintifikaci vstupu přispívají pruhy se stříbrnými kostičkami - pásky pro šeroslepé, nalepené přes křídla a pevný boční díl ve výšce očí; orientačním bodem jsou také modré trojúhelníkové šipky ve středu posuvných křídel, které naznačují směr jejich pohybu.

hl. obrazek reference

Mezinárodní doprava

Jako nejvhodnější řešení pro servisní zázemí mezinárodní dopravy byla vybrána průmyslová sekční vrata. Dle požadavku investora byly dodány se čtyřmi řadami plastových okének pro maximální světlost vnitřních prostor. Díky nástřiku spodního panelu vrata navazovala na další designové prvky budovy.

hl. obrazek reference

Pneuservis se sekčními vraty

Sekční vrata jsou díky vysoké tepelné izolaci, možnosti prosvětlení a automatizaci vhodná i pro autoservisy a pneuservisy. Samozřejmostí je barevné provedení dle požadavků zákazníky a možnost vytvoření průchozích dveří.

 

hl. obrazek reference

Sekční vrata VM02 s atraktivním vzhledem

Sekční vrata typu VM02 jednoznačně vynikají svým atraktivním vzhledem. Díky velkému prosvětlení je zachována přirozená světlost také uvnitř prostor. Tento typ sekčních vrat je vhodný zejména pro servisy osobních, či nákladních automobilů.

hl. obrazek reference

Moderní autosalon

Dnešní autosalony, autoservisy či pneuservisy se dnes již neobejdou bez sekčních zateplených vrat. Při této realizaci byla použita průmyslová vrata typ VM01 s hliníkovou lamelou, integorvanými dveřmi a průmyslovým pohonem. Bezpečnostní prvky jako bezpečnostní spodní lišta, či externí bezpečnostní fotobuňka samozřejmostí.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS