/


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

Vodolecebny_ustav

Automatické dveře pro Sluneční lázně Luhačovice

V srdci malebných Luhačovic, kde se snoubí historie s moderním léčebným uměním, jsme měli tu čest podílet se na rekonstrukci prestižního Vodoléčebného ústavu Sluneční lázně.

Naše společnost SPEDOS přispěla k obnově tohoto architektonického skvostu dodávkou automatických dveří s elektrickým pohonem SP808PAL. Jak se nám realizace povedla?

historická katedrála

Historická katedrála s kontrolovaným vchodem

Historická katedrála je klenot, který je třeba chránit a zabezpečit. K tomu účelu byly dřevěné otočné dveře ve vstupu vybaveny elektrickým otočným pohonem, který v době veřejnosti přístupné vytváří bezbariérový vchod, aktivovaný pohybovým radarem a v době mimoprovozní je k dispozici externí tlačítko ve správní místnosti katedrály, které lze použít po ověření návštěvníka komunikačním systémem.

hl. obrazek reference

Požární dveře SPEDOS v barokním refektáři kláštera dominikánů

Barokní refektář dominikánského kláštera sv. Jiljí na Starém Městě slouží jako příležitostná koncertní síň. Jednokřídlové posuvné automatické dveře SPEDOS v požárním provedení oddělují refektář od recepce. Pohon i křídla dveří jsou obloženy materiálem s vysokým leskem v barvě RAL3005.

Ukázky z našich realizací

Vodolecebny_ustav

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

Požární automatické dveře SPEDOS

Penta Hospitals - Nemocnice Ostrov

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS