Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

kombinovaná křídla požárních dveří

Kombinovaná křídla požárních dveří

Požární dveře v domově sociálních služeb jsou vyrobeny z dělených křídel s kombinovanou výplní v požárním provedení. Dveře jsou doplněny elektrickým pohonem SP805L o výšce 190 mm.

posuvné automatické dveře pro domov důchodců

Bezpečný domov důchodců

Domov důchodců je ve všech patrech vybaven požárními posuvnými automatickými dveřmi, které oddělují vlastní oddělení od schodišťové šachty i společenských prostor. Schodiště uzavírají dvoukřídlé hnědé automatické dveře, společenské prostory oddělují bílé jednokřídlé dveře, oboje s požární odolností. Dveře se zevnitř otevírají po nastavení hesla na kódovací klávesnici. Čidlo nad dveřmi chrání proti náhodnému sevření křídly.

protipožární jednokřídlové automatické posuvné dveře pro domov důchodců

Bezpečnost před požárem a výrazné barevné kombinace

Osmipatrový domov důchodců má v každém patře jednotlivá oddělení uzavřena jednokřídlovými automatickými posuvnými dveřmi v požárním provedení. Dveře jsou vybaveny elektropohony SP805L, na jejichž krytu jsou dle EN16005 vedle kombinovaného radaru s bezpečnostní clonou i přídavné bezpečnostní senzory, které hlídají koncové hrany posuvných křídel před náhodným sevřením seniorů ke stěně. Každé dveře maji svoji specifickou barvu, což přispívá ke snadné orientaci obyvatel.

staré dveře s novým pohonem

Staré dveře s novým pohonem

Historická budova domova důchodců má ve vstupu původní dřevěná skládací dveřní křídla. Jsou vybavena otočnými pohony, které zajišťují bezbariérový průchod. Bezpečnost procházejících je zajištěna bezpečnostními lištami v horní části dveřních křídel.

rámové stěny s automatickými dveřmi

Rámové stěny s automatickými dveřmi

Domov pro seniory vyžaduje co nejvíce bezbariérových dveří. Rámové stěny s automatickými posuvnými dveřmi v rámovém provedení byly instalovány jak v hlavním vchodu, tak ve vstupu do zahrady. Jejich automatizaci i bezpečnost zajišťuje kombinovaný radar instalovaný z obou stran nade dveřmi.

domov důchodců bez bariér

Domov důchodců bez bariér

Spojovací krček domova důchodců odděluje dvůr od zahrady a propojuje dvě budovy. Na vstupu do zahrady a do dvora je vybaven automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi SPEDOS s elektrickým pohonem SP805L. Poskytuje tak pohodlný bezbariérový průchod i s invalidními nebo manipulačními vozíky. Vstup zvenku je možný jen na základě autorizace magnetickou kartou nebo dálkovým ovládáním - čtečka je vpravo ode dveří na zdivu.

automatické dveře v obloukovém provedení

Automatické dveře v obloukovém provedení

Novostavba domova důchodců je vybavena moderním a elegantním bezbariérovým vstupem. K vnější prosklené hliníkové stěně s dvoukřídlými automatickými dveřmi posuvnými byla uvnitř vstupní haly vytvořena prosklená oblouková stěna s obloukovými automatickými dveřmi posuvnými. Mezi stěnami a dveřmi tak vzniklo zajímavé půlkruhové zádveří, které slouží jako čistící zóna.

posuvné automatické dveře pro domov důchodců

Bezbariérový domov důchodců

Domov důchodců byl projektován s bezbariérovými vstupy. Vstupní hala je spojena se zahradou prosklenými stěnami a dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi; zadní východ do zahrady je vybaven jednokřídlými automatickými dveřmi. Vstup na terasu domova důchodců uzavírají dvoukřídlé automatické dveře posuvné v prosklené stěně. Dveře mají nestandardní průchozí výšku; digitální programový přepínač je umístěn cca ve výšce 3 000 mm. Pro snazší volbu režimu jsou dveře vybaveny dálkovým ovládáním.

bezbariérový vstup pro domov důchodců

Pohodlí a bezpečí pro seniory

Bezbariérový vstup do domova důchodců vytvářejí dvoukřídlé automatické posuvné dveře v rámovém provedení s pohony SP806L. V zádveří je umístěna čistící zóna.

elegantní a praktický vstup pro seniory

Elegantní i praktický vstup pro seniory

Dveřní portál s bočními díly a nadsvětlíkem, s dvoukřídlými automatickými dveřmi z hliníkových profilů v povrchové úpravě imitace dřeva byl vytvořen tak, aby byl v souladu s dominantními prvky fasády budovy.

 

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2019 SPEDOS