Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

Nemocnice sv. Michala, Bratislava

Novostavba nemocnice sv. Michala byla realizována v historickém Centru Bratislavy v roce 2015. V celé budově nové nemocnice je nainstalováno několik stovek dveří různých velikosti, typů a provedení. Jejich významnou část tvoří výrobky společnosti SPEDOS. Jako subdodavatel stavby dodal SPEDOS do nové bratislavské nemocnice na 70 ks automatických a mechanických posuvných dveří v jednokřídlovém i dvoukřídlovém provedení. Prosklená okna v automatických dveřích jsou vyplněna zmléčňovacím sklem; tlačítkem nebo dálkovým ovladačem lze z místnosti vytvořit privátní prostor změnou čirého skla v mléčné.

hl. obrazek reference

Otočný pohon na čistých křídlech

Vstupní dvoukřídlé otočné dveře byly automatizovány pomocí otočných pohonů, instalovaných na nosný profil v nadpraží. Pohon je spojen s dveřním křídlem prostřednictvím tlačného ramene. Aktivaci pohonu a pohyb dveřních křídel zajišťuje bezkontaktní radar, umístěný na nadpraží mezi pohony.

hl. obrazek reference

Bezbariérové diskrétní zóny

Celá řada nemocnic využívá automatické posuvné i otočné dveře SPEDOS různých typů i variant. Dvoukřídlé automatické posuvné dveře s pohony SP806L na jednotlivých pokojích anesteziologicko-resuscitační kliniky. V prosklených křídlech i v okenních výplních byly instalovány magnetické žaluzie na případné zajištění soukromí pacientů. Automatické dveře se ovládají loketními spínači, instalovanými v těsné blízkosti dveří.

hl. obrazek reference

Automatické i mechanické provedení

Mechanické posuvné dveře SPEDOS slouží v nemocnici na JIP k vytvoření diskrétní zóny. Mají pevný středový díl a dvoje jednokřídlé posuvné dveře s opačným směrem posuvu. V uzavřené sekci JIP byly využity automatické posuvné dveře v teleskopickém provedení s elektrickým pohonem SP805T. Dveře se aktivují loketním spínačem.

hl. obrazek reference

Čisté prostory, čistá křídla s pohony SP

Automatické dveře posuvné jednokřídlé ve speciálním provedení pro čisté prostory operačních sálů, laboratoří apod.. Ve dveřním křídle jsou vestavěny žaluzie, které se ovládají magnetem. Aktivace dveří probíhá pověřeným personálem pomocí loketního spínače. V další části budovy jsou instalovány žluté čtyřkřídlé teleskopické dveře s pohonem SP805T.

hl. obrazek reference

Průchod snadno a rychle

Bezbariérový přístup do nemocničního pavilonu. Automatické dveře posuvné dvoukřídlé s elektrickým pohonem SP806L se zasouvají přes pevné boční díly, které prosvětlují interiér vstupní haly.

hl. obrazek reference

Obchodní centrum - vstup do garáží

Požární automatické dvoukřídlé dveře posuvné v požární stěně oddělují prostor obchodní galerie od parkovací plochy. Obě prostředí jsou tak navzájem chráněna před šířením případného požáru.

hl. obrazek reference

Nízký pohon PSW

Dvoukřídlé otočné automatické dveře uzavírají úzké nemocniční chodby. Při plném otevření vytvoří široký průchod, který standardní posuvný typ dveří nezajistí. Dveře jsou aktivovány předsazenými pohybovými radary. Dveřní křídla jsou vybavena bezpečnostní lištou, která brání pohybu křídla přes jakoukoli překážku (osoba, zvíře, židle atd.).

hl. obrazek reference

Nemocnice sv. Michala Bratislava

Novostavba nemocnice sv. Michala byla otevřena v historickém Centru Bratislavy v roce 2015. Vznikla na místě původní Vojenské nemocnice a Nemocnice Ministerstva obrany. Nová nemocnice poskytuje ambulantní a ústavní zdravotní péči klientům všech zdravotních pojišťoven. V celé budově zdravotnického zařízení je nainstalováno několik stovek dveří různých velikosti, typů a provedení. Jejich významnou část tvoří výrobky společnosti SPEDOS. Jako subdodavatel dodal SPEDOS do nové bratislavské nemocnice na 70 ks automatických a mechanických posuvných dveří v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Prosklená okna v některých automatických dveřích jsou vyplněna zmléčňovacím sklem; tlačítkem nebo dálkovým ovladačem lze z místnosti vytvořit privátní prostor změnou čirého skla v mléčné.

hl. obrazek reference

Vstup na operační sály

Dvoukřídlé automatické posuvné dveře s pohony SP805L na jednotce intenzívní péče v nemocnici. Vstupní dveře a dveře na pokoje pacientů jsou vyrobeny z rámových profilů ve žluté barvě RAL. Křídla jsou v kombinovaném provedení - plná výplň / sklo. Vnitřní automatické posuvné dveře do chirurgické operační části jsou vyrobeny ze standardních profilů v bílé barvně. Všechny dveře jsou vybaveny kombinovanými radary pro aktivaci pohybu dveřních křídel a pro zajištění bezpečnosti procházejících.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS