571 759 211

 

Naposledy přidané reference

Automatické posuvné dveře pro nemocnici sv. Michala 1

Automatické posuvné dveře pro Nemocnici sv. Michala

Novostavba nemocnice sv. Michala byla realizována v historickém Centru Bratislavy v roce 2015. V celé budově nové nemocnice je nainstalováno několik stovek dveří různých velikosti, typů a provedení. Jejich významnou část tvoří výrobky společnosti SPEDOS. Jako subdodavatel stavby dodal SPEDOS do nové bratislavské nemocnice na 70 ks automatických a mechanických posuvných dveří v jednokřídlovém i dvoukřídlovém provedení. Prosklená okna v některých automatických dveřích jsou vyplněna zmléčňovacím sklem: tlačítkem nebo dálkovým ovladačem lze z místnosti vytvořit privátní prostor změnou čirého skla v mléčné.

hl. obrazek reference

Bezbariérová Fakultní nemocnice Plzeň

Fakultuní nemocnice Plzeň, jedna z největších a nejvýznamnějších nemocnic v ČR, působí ve dvou samostatných areálech v Plzni - Borech a Lochotíně. Pacientům nabízí přes 1700 lůžek a plzeňskému kraji přes 4600 pracovních příležitostí. Nemocnice má 21 klinik, 19 oddělení, 6 ústavů. Její historie sahá do 14. století.

V prostorách nemocnice bylo instalováno několik stovek automatických dveří posuvných SPEDOS. Proto zde můžete vidět celou škálu typů a provedení: dvoukřídlové, jednokřídlové, teleskopické dveře s elektrickými pohony SP805L, SP806L, SP806NL, SP808PAL, různé druhy posuvných křídel, výplní, rámů, nebo například speciální dveřní křídla s olověnou vložkou pro rentgenová pracoviště.

hl. obrazek reference

Automatické posuvné dveře do Nemocnice Tomáše Bati

Tomáš Baťa vybudoval v roce 1927 nemocnici, na jejíž založení věnoval 1 milion korun. Na podzim téhož roku byla otevřena hlavní budova a dva pavilóny, první pacient byl přijat 21. listopadu. Do roku 1935 vzniklo 14 pavilonů, v roce 1938 byly postaveny Domovy pro přestárlé (dnešní LDN), v roce 1940 byla vybudována nová porodnice.

SPEDOS s nemocnicí spolupracuje už od počátku 90. let. Jednou z posledních istalací bylo 6 ks automatických jednokřídlových posuvných dveří na nové JIP v budově č. 25. V budově č.26, ve které sídlí ústředí KNTB, můžete vidět ADP z profilů s přerušeným tepelným mostem a stejně jako na JIP elektrické pohony nové generace SP808PAL. 

hl. obrazek reference

Automatické dveře do nemocnice Bory Bratislava

Novou nemocnici za 250 milionů EUR v Bratislavě otevřela finanční skupina Penta Investments. Zařízení se 405 lůžky, které bude nabízet i plánované a akutní zákroky, funguje v plném rozsahu od začátku roku 2023. Výstavba nemocnice Bory v západní části Bratislavy, kde vzniká nová městská čtvrť, začala v roce 2018 a v roce 2022 byl zahájen zkušební provoz. Zdravotní péče nemocnice poskytuje více než padesát specializací. Součástí komplexu je čtrnáct operačních sálů, urgentní příjem a porodnice.

Jejich úspěch je i naším ...

Penta Hospitals - Nemocnice Ostrov

Automatické dveře pro Nemocnici Ostrov nad Ohří

Nemocnice Ostrov je respektované a vyhledávané zdravotnické zařízení se 24hodinovým provozem, jehož plynulý průběh je závislý na moderním a spolehlivém vybavení.

K němu jistě patří také kvalitní automatické dveře, které do nemocniční budovy dodala a instalovala naše společnost SPEDOS.

O jaké typy se jednalo a v jakém počtu?

 

 

hl. obrazek reference

Automatické dveře pro nemocnici v Roudnici nad Labem

Nemocnice Roudnice nad Labem má za sebou úspěšnou modernizaci oddělení následné intenzivní péče.

Kromě špičkového lékařského vybavení nebo internetu na všech pokojích zde usnadňují provoz personální vstupy SPEDOS.

Co všechno jsme do nemocnice dodali?

Jednokřídlé posuvné automatické dveře do operačních sálů

Čisté prostory, čistá křídla s pohony SP

Automatické dveře posuvné jednokřídlé ve speciálním provedení pro čisté prostory operačních sálů, laboratoří apod.. Ve dveřním křídle jsou vestavěny žaluzie, které se ovládají magnetem. Aktivace dveří probíhá pověřeným personálem pomocí loketního spínače. V další části budovy jsou instalovány žluté čtyřkřídlé teleskopické dveře s pohonem SP805T.

Jednokřídlé automatické posuvné dveře

Čisté prostory operačních sálů

Nemocnice - vstupy na operační sály jsou vybaveny jednokřídlými automatickými dveřmi posuvnými s elektrickým pohonem SP805L a speciálním posuvným křídlem EP určeným do čistých prostor. Dveře se ovládají loketními spínači a jsou vybaveny proskleným okýnkem. Barevné provedení automatických dveří - zelená, modrá, žlutá barva - ladí s okolním prostředím.

Automatické posuvné dveře

Dvě budovy, jeden celek

Bezbariérové propojení dvou nemocničních budov je zajištěno dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS s pohony SP806L. V každé budově je tok procházejících veden čistící zónou v zádveří a dvěma automatickými dveřmi přes komunikaci pod nástřeškem do dalšího zádveří a čistící zóny v druhé budově.

Automatické posuvné dveře do vstupní haly nemocnice

Vstupní hala nemocnice

Rekonstruovaná budova nemocnice s prosklenou fasádou a prostornou vstupní halou nabízí vstup automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi SPEDOS s elektrickým pohonem SP806L výšky 150 mm.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

BMW Autosalon Trnava s vraty SPEDOShl. obrazek reference

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS