Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

automatické letištní dveře Spedos

Letiště Leoše Janáčka, Mošnov

Automatické posuvné dvoukřídlé dveře SPEDOS v prosklené fasádě letištní haly. Dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806L s výškou krytu 150 mm.

holandská dveřní souprava TWINTOUR

TWINTOUR - výzva pro české a slovenské architekty

Dveřní souprava TWINTOUR v Českém ani ve Slovenském prostředí ještě nebyla realizovaná. Holandský výrobce Boon Edam nabízí tento model již od počátku naší spolupráce v roce 1993. Největší úspěch má ve Skandinávských zemích a v Německu, kde je často instalován na letištích, v nemocnicích, nákupních centrech.

rolovací vrata Spedos pro dálniční správu

Dálniční správa

V návaznosti na různé požadavky dálniční správy byly u tohoto projektu dodány různé vratové uzávěry. Pro vytápěné prostory byla použita zateplená sekční vrata. Pro temperované prostory průmyslová rolovací vrata. Ta jsou instalována z vnější strany a doplněna o ochranou stříšku pro ochranu před vnějšími vlivy.

rolovací garážová vrata pro údržbu silnic a dálnic

Ideální řešení pro garážové stání údržby silnic a dálnic

Pro potřeby vytápěných prostor byla použita průmyslova sekční vrata. Pro temperované garáže rolovací vrata s o něco menším součinitelem prostupu tepla.

automatické letištní dveře Spedos

Letištní odbavovací hala

Automatické posuvné dvoukřídlé dveře SPEDOS v prosklené fasádě letištní haly. Dveře ze standardních hliníkových profilů jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806L s výškou krytu 150 mm.

celoskleněné automatické dveře Spedos

Budova autobusového nádraží

Hlavní vstup nádražní haly tvoří prosklená stěna se vsazenými automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi SPEDOS. Dveřní křídla jsou vyrobena ze standardních hliníkových profilů. V nádražní hale bylo využito celoskleněné provedení automatických posuvných dveří včetně pevných bočních dílů. Celoskleněná dveřní křídla jsou připevněna k elektropohonu ocelovými kleštinami. K automatizaci dveří byly využity elektrické pohony SP806L výšky 150 mm. 

sekční vrata Spedos s atypickým těsněním

Distribuční centrum balíků

Pro distribuční centrum balíků a zásilek bylo vyrobeno několik desítek sekčních vrat o velmi malém rozměru, který odpovídal velikosti vozového parku investora. Taktéž musely být vyrobeny atypická vratová těsnění, aby byly schopny utěsnit prostor mezi halou a korbou dodávek.

nenáročná sekční vrata Spedos

Sekční vrata jako jednoduché a funkční řešení

Pro správu a údržbu silnic jsou standardně dodávána sekční zateplená vrata typu VM01, jako základní ekonomicky nenáročná varianta.

stanice lanové dráhy Pustevny

Nová stanice lanové dráhy na Pustevnách

Na Pustevnách v Beskydech byla otevřena nová budova lanovky a restaurace. Spedos dodal troje automatické dveře posuvné s nadstandardní průchozí výškou.

posuvné letištní dveře Spedos

Mezinárodní letiště Brno

Letištní budova je vybavena několika druhy automatických dveří SPEDOS. Ve fasádě jsou instalovány dvoukřídlé AD posuvné. Nad dveřmi je umístěn pohybový detektor v ochranném krytu, který chrání zařízení před nepříznivými vlivy počasí. Ve vstupu do celního prostoru jsou dvoukřídlé automatické dveře s mléčným sklem. K automatizaci dveří byly použity jak elektropohony SP805L výšky 190 mm, tak i SP806N výšky 150 mm.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

automatické dveře posuvné pro obchodní centrum Central Kladno

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS