571 759 211

 

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Zákazník je u nás na 1. místě

33 LET ZKUŠENOSTÍ

Naše práce mluví za nás. Máme za sebou 33 let a více než 150 000 realizací u velkých i menších hráčů ve všech segmentech. Mezi reference můžeme zařadit automobilky, potravinové řetězce a další velké značky na území České a Slovenské republiky.
Co slíbíme, to dodáme. Přesně podle smlouvy a v požadované kvalitě. Jsme stabilní, ryze český výrobce. Většinu produktů si sami vyrábíme, montujeme a servisujeme.

JEDNO PARTNERSTVÍ

Pro naše zákazníky jsme spolehlivým partnerem ke dlouhodobé spolupráci. Nabízíme nejen prodej zboží, ale také odbornou konzultaci, vlastní výrobu, kvalifikovanou montáž a servis. O vše se postaráme za vás. Vaše představy a požadavky řešíme individuálně. Vrata a dveře vyrábíme v našich vlastních výrobních provozech, proto můžeme nabídnout příznivé dodací lhůty i zakázkovou výrobu, vhodnou pro jakýkoli typ budovy.

NONSTOP SERVIS

Naše servisní linka funguje nonstop, tedy 24 hodin denně 7 dní v týdnu a servisní výjezd garantujeme do 24 hodin. Zároveň v případě potřeby poskytujeme také telefonické poradenství. Náš servisní tým zná perfektně všechny výrobky, takže dokáže efektivně vyřešit téměř každý problém.

NEJVĚTŠÍ SERVISNÍ SÍŤ

Po celé České a Slovenské republice máme více než 50 servisních míst. Rovnoměrně tak pokrýváme všechny kraje a minimalizujeme dojezdové časy. Kromě dveří a vrat SPEDOS dokážeme servisovat také další značky jako Hormann, Crawford, Besam, Tormax, Came, Kaba a jiné.

Nejste si jistí výběrem nebo nemáte dostatek zkušeností? Nevadí, zavolejte a vše vám rádi vysvětlíme.

571 759 211
(Po–Pá, 8:00–16:30 hod)

Copyright © 1991-2024 SPEDOS