571 759 211

 

Naposledy přidané reference

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

Sekční průmyslová vrata pro Acond Milevsko

Acond a.s. je předním českým výrobcem tepelných čerpadel a klimatizací. Pro jeho pobočku v Milevsku jsme realizovali dodávku sekčních průmyslových vrat, vyrovnávacích můstků, požárních uzávěrů a dalšího vybavení, které zajišťuje komfortní a bezpečný provoz společnosti. Přečtěte si, o jaké konkrétní typy uzávěrů se jednalo, a prohlédněte si fotky z realizace.

 

 

Požární automatické dveře SPEDOS

Požární automatické dveře ve škole na jižním Slovensku

Základní škola Gyuly Szabóa v Dunajské Stredě klade ve své budově vysoké nároky na požární ochranu. Prostor školní kuchyně a jídelny, kde hrozí vyšší riziko požáru, je oddělen od ostatního prostoru, ve kterém se nacházejí učebny a chodby, posuvnými automatickými dveřmi SPEDOS s požární odolností EI30.

Penta Hospitals - Nemocnice Ostrov

Automatické dveře pro Nemocnici Ostrov nad Ohří

Nemocnice Ostrov je respektované a vyhledávané zdravotnické zařízení se 24hodinovým provozem, jehož plynulý průběh je závislý na moderním a spolehlivém vybavení.

K němu jistě patří také kvalitní automatické dveře, které do nemocniční budovy dodala a instalovala naše společnost SPEDOS.

O jaké typy se jednalo a v jakém počtu?

 

 

hl. obrazek reference

Karuselové dveře pro obchodní centrum Eurovea Bratislava

Nahlédněte do největšího nákupního centra na Slovensku, kam jsme dodali patery karuselové dveře. Projekt Eurovea II je součástí komplexu Eurovea City a nabízí návštěvníkům 320 obchodů, restaurací, kaváren a barů na celkové ploše 85 000 m2.

hl. obrazek reference

Automatické dveře do nemocnice Bory Bratislava

Novou nemocnici za 250 milionů EUR v Bratislavě otevřela finanční skupina Penta Investments. Zařízení se 405 lůžky, které bude nabízet i plánované a akutní zákroky, funguje v plném rozsahu od začátku roku 2023. Výstavba nemocnice Bory v západní části Bratislavy, kde vzniká nová městská čtvrť, začala v roce 2018 a v roce 2022 byl zahájen zkušební provoz. Zdravotní péče nemocnice poskytuje více než padesát specializací. Součástí komplexu je čtrnáct operačních sálů, urgentní příjem a porodnice.

Jejich úspěch je i naším ...

hl. obrazek reference

Nakládací místa a protipožární uzávěry pro ČSAD Logistik Ostrava

Podívejte se do nového logistického centra ČSAD Logistik Ostrava, které jsme vybavili 11 kompletními nakládacími místy s šikmým stáním i požárními uzávěry uvnitř haly.

hl. obrazek reference

Automatické dveře pro kulturní dům Všechovice

Všechovice jsou malá obec s asi 800 obyvateli na rozhraní Přerovského a Vsetínského okresu.

V roce 2022 dokončili rozsáhlou rekonstrukci kulturního domu, který vybavili moderním zádveřím se dvěma automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS.  

Automatické dveře posuvné dvoukřídlové s hliníkovou konstrukcí PŠ 2000 mm, typ elektrického pohonu SP806L o délce 4100 mm. Ovládání je zajištěno digitálním programovým přepínačem na krytu pohonu.  

hl. obrazek reference

Karuselové dveře TOURNIKET se skleněným věncem pro hotel Kursalon

Hotel Kursalon prošel po roce 2016 významnou rekonstrukcí. Pro SPEDOS byla zajímavá instalací čtyřkřídlých karuselových dveří v manuálním provedením s vertikálními madly a s elegantním skleněným věncem. Podívejte se, jak se realizace zdařila.

Průmyslová sekční vrata

Ocelová průmyslová vrata pro skupinu CNH Industrial

Mnoho z nás ještě dobře pamatuje chloubu československého strojírenství ze 2. poloviny 20. století - podnik KAROSA Vysoké Mýto, výrobce autobusů. Málokdo ale ví, že tradice firmy sahá až do roku 1895. Původně se tu vyráběly kočáry a karoserie osobních vozů. V 90. letech se Karosa spojila se značkou Renault a vznikl podnik Irisbus. 

V roce 2003 se 100% vlastníkem Irisbusu stalo IVECO a začala nová etapa rozvoje společnosti, která vyústila ve změnu značky Irisbus na IVECO BUS v roce 2013. Díky zkušenostem a silnému zázemí nadnárodní skupiny CNH Industrial se dnes autobusy IVECO BUS úspěšně prodávají po celém světě.

hl. obrazek reference

Pro větší bezpečnost bytových domů

Konec vetřelců ve sklepích a chodbách?  

Chcete mít přehled o tom, co se děje ve vašem velkém bytovém domě, kde často ani neznáte všechny obyvatele? Pokud chcete zajistit, aby do domu svévolně nevstupovaly osoby, které tam nepatří, pořiďte si kontrolovaný vstup. 

K tomu vám nejlépe poslouží automatické dveře, které umožní vstup pouze držitelům elektronického klíče (čipu, karty, kódu). 

Ukázky z našich realizací

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

Požární automatické dveře SPEDOS

Penta Hospitals - Nemocnice Ostrov

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS