571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

Děčín hlavní nádraží

V roce 2019 proběhla rekonstrukce vstupní haly železniční stanice Děčín - hlavní nádraží. Vstup na perón prostřednictvím tří historických otočných dveří byl doplněn moderními automatickými dveřmi SPEDOS. V roce 2021 byla hala doplněna na protější straně do ulice o další 4 kusy.

Všech 7 automatických dveří posuvných bylo vyrobeno ve zvláštním odstínu světlezelené barvy RAL 6033.

Troje dřive instalované dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806NL s pohlednovou výškou 110 mm, 4 ks novějších dveří mají pohon SP808PAL o výšce pohonu 100 mm.

 

hl. obrazek reference

Ekonomické a účinné požární zabezpečení budov

Climax Vsetín je největší českou firmou vyrábějící stínicí systémy. Za poslední čtyři roky dodal SPEDOS společnosti Climax 3 automatické dveře posuvné, 10 sekčních průmyslových vrat, 3 rychlonavíjecí fóliová vrata a 6 protipožárních textilních rolet Firotex.

Požární rolety Firotex v modrém provedení, v různých rozměrech a s požární odolností EW30 - C DP1 rozdělují výrobní halu do několika požárních zón.

 

 

hl. obrazek reference

Rekreační resort Element

Rekreační resort Element v Lipně nad Vltavou byl otevřen v červenci roku 2021. Stojí přímo pod lanovkou, nedaleko stezky v korunách stromů a 200 metrů od Lipenské přehrady.

Nabízí luxusní hotelové ubytování, restauraci, soukromé parkoviště, bar a přímý přístup na sjezdovku. V areálu najdete prodejnu, cukrárnu, informační centrum.

SPEDOS dodal do všech jeho objektů více než 15 ks automatických posuvných dveří s pohony SP806NL a SP806L.

hl. obrazek reference

Škola plná vrat

Střední škola stavební a strojní Teplice zajišťuje odborné vzdělání žákům ze základních škol z okresů Teplice, Ústí nad Labem a Most.

Uchazečům o studium nabízí škola 17 oborů vzdělávání v moderních a dobře vybavených učebnách pro teoretickou i praktickou výuku.
Jedná se o stavební, strojírenské, dřevozpracující a ekonomické obory. 

Od roku 2020 má škola k dispozici zánovní budovy dílen pro praktická cvičení, které jsou vybaveny elektrickými průmyslovými sekčními vraty SPEDOS VM03 s prosklenými lamelami ve dveřním křídle. Některá z nich mají vestavěné dveře.   

Školu navštěvuje přes 500 žáků. 

hl. obrazek reference

Centrum materiálů, mechaniky a technologií – CEMMTECH

Tak se jmenuje budova, která vyrostla vedle současné budovy Fakulty strojního inženýrství UJEP (UNIVERZITA JANA EVANGELISTY PURKYNĚ v Ústí nad Labem).

Nová moderní stavba rozšíří její kapacity o (mimo jiné) deset nových laboratoří, pět učeben, jednu počítačovou učebnu a 76 míst v kancelářích
s celkovou užitnou plochou 3 970 m2.

V každém patře tříposchoďové budovy střeží požární bezpečnost pár automatických posuvných dveří SPEDOS s elektrickými pohony SP806L a požární odolností EI30.

V přízemí tvoří hlavní vstup do budovy dvě prosklené stěny s nadsvětlíky a s automatickými posuvnými dveřmi s nízkými pohony SP806NL. Provoz dveří je podřízen kontrole přístupu na magnetické karty.

hl. obrazek reference

Logistické centrum na jižním Slovensku

Na jih Slovenska zamířila investice za cca 35 milinů EUR.

V katastru obce Kostolné Kračany u Dunajské Stredy vzniknou 3 nové logisticko-výrobní haly. Doplní tak rozsáhlou průmyslovou zónu.
V roce 2021 byla dokončena největší z nich, hala o rozloze téměř 60.000 m2.
 
SPEDOS dodal 49 nakládacích kompletů, protipožární rolety a nakládací komory. Druhá hala se 46 nakládacími komplety o rozloze 33.000 m2 vznikne příští rok.
 
 
 
 

hl. obrazek reference

Více než 80 výrobků SPEDOS na jednom místě

Společnost VALTEC spol. s r.o. je firma, která se zabývá prodejem a servisem svářecí techniky, prodejem technických plynů, nákladní dopravou a stavební činností.

V roce 2020 postavila ve svém areálu u Zvolena logistické centrum s novou průmyslovou halou, ve které poskytuje pronájem 6 obchodním partnerům.

SPEDOS pro tuto stavbu dodal a nainstaloval 42 kusů sekčních průmyslových vrat VM01 v zářivě žluté barvě, 19 ks černých vratových těsnění a 19 ks vyrovnávacích můstků se sklopnou lištou rovněž ve žlutém provedení. Uvnitř areálu bylo nainstalováno několik požárních roletových uzávěr.

Pro dceřinu společnost SPEDOS - Slovensko s.r.o. to byla počtem instalovaných výrobků jedna z nejvěštších zakázech  v roce 2020.

hl. obrazek reference

NOVINKA roku 2021 - automatické posuvné dveře s pohonem SP808PAL

 

Elektrický pohon SP808PAL pro automatické posuvné dveře je výsledkem několikaleté systematické práce vývojového týmu SPEDOS, na jejímž konci stojí moderní výrobek, vybavený nejmodernější řídící jednotkou, schopnou poskytnout uživateli ten nejvyšší komfort.

Sofistikovaná řídící jednotka umožňuje využití široké řady speciálních funkcí s podporou monitoringu, kontroly a servisu dveří on-line operativou.

hl. obrazek reference

Autosalon BMW Ostrava

 

V roce 2020 vyrostla v Ostravě Porubě nová budova autorizovaného servisu a prodeje vozů BMW.

Veškerá pracoviště se nacházejí pod jedinou střechou a v rámci České republiky jsou vybavena
unikátní technikou. Pro vstupy a vjezdy do této moderní budovy dodal SPEDOS několik typů svých výrobků.

 

 

 

hl. obrazek reference

HOPI - nové logistické centrum

V kovidovém roce 2020 byla jednou z našich významných zakázek realizace nakládacích míst v nové
hale logistického centra HOPI v Prostějově.

Sekční průmyslová vrata VM01 v zeleném kabátě v souladu s požadavkem a firemním stylem zákazníka, elektrické vyrovnávací můstky VMSL a VMVL s výsuvnou a sklopnou lištou, plochá vratová těsnění VTKS v obvodovém plášti nové haly tvoří dohromady 27 kompletů pro příjem a expedici zboží.

Požární textilní rolety FIROTEX k rozdělení požárních zón jsou instalovány uvnitř budovy.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2022 SPEDOS