571 759 211

 

Naposledy přidané reference

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé 3

PETROF Hradec Králové

PETROF je největším výrobcem akustických klavírů a pianin v Evropě. Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí celého světa. V roce 2017 byla vedle areálu firmy v Hradci Králové vystavěna nová budova PETROF Gallery.
Naleznete zde jeden z největších a nejmodernějších pianosalonů ve střední Evropě, prostornou víceúčelovou halu se špičkovou akustikou a hudební kavárnu se samohrajícím klavírem.
Na výstavbě této elegantní a moderní budovy se podílel i SPEDOS.

hl. obrazek reference

Dvoukřídlové teleskopické dveře

Sportovní arelál v Sušici sdružuje plavecký bazén a zimní stadion. Vstupy jsou řešeny automatickými dveřmi posuvnými v lineárním a teleskopickém provední. Dveře poskytují bezbariérový průchod, což ocení návštěvníci s břemeny nebo imobilní návštěvníci.

Dvoje teleskopické dveře jsou v jednostranné variantě se dvěma posuvnými křídly, zajíždějícími za prosklený pevný díl. Každé z nich jsou součástí proskleného portálu. Jeden portál je součástí obvodového pláště budovy a druhý zevnitř uzavírá široké zádveří.

Teleskopická varianta dveří nabídla návštěvníkům širší vstupní prostor.

hl. obrazek reference

Kulturní dům Všechovice

Všechovice jsou malá obec s asi 800 obyvateli na rozhraní Přerovského a Vsetínského okresu.

V roce 2022 dokončili rozsáhlou rekonstrukci kulturního domu, který vybavili moderním zádveřím se dvěma automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS.  

Automatické dveře posuvné dvoukřídlové s hliníkovou konstrukcí PŠ 2000 mm, typ elektrického pohonu SP806L o délce 4100 mm. Ovládání je zajištěno digitálním programovým přepínačem na krytu pohonu.  

posuvné dveře Spedos pro golfové centrum

Automatické dveře posuvné z profilů s PTM

Automatické dveře posuvné do golfového centra byly vyrobeny v dvoukřídlé variantě. Křídla stejně jako okolní stěny byla vyrobena z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem (PTM). Pohon SP806L je doplněn kombinovaným čidlem pro aktivaci pohybu křídel a bezpečnost průchodu.

automatické dveře Spedos v prosklené stěně

Automatické dveře SPEDOS pro mimořádné stavby

Netradiční stavba bazénu pod povrchem terénu; bezbariérový vstup je tvořen automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi v prosklené stěně. Rámová prosklená stěna a standardní profily posuvných křídel automatických dvoukřídlých dveří s elektrickým pohonem SP806L o pohledové výšce 150 mm tvoří přjemný bezbariérový vchod. Mezi dveřmi je v zádveří instalovaná čistící zóna.

dveře Spedos v ČEZ aréně Vítkovice

ČEZ Aréna Ostrava

Horní ochozy sportovní haly jsou po celém jejím obvodu spojeny s interiérem řadou automatických dveří posuvných v jednokřídlém provedení. Dveře i pevný boční díl jsou zneprůhledněny modrou fólií. Elektrické pohony SP806L jsou ovládány dvoupolohovým klíčovým přepínačem nebo signálem z EPS. Pohon je standardně vybaven tlačítkem nouzového otevření a hmatníkem pro uvolnění elektrozámku.

bezbariérový vstup lanovky Krkonoše

Budova lanovky v Krkonoších

Moderní budova lyžarské lanové dráhy v Krkonoších je ve vchodech i východech vybavena bezbariérovými automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi v lineárním provedení.

bezbariérové posuvné dveře Spedos

Aquapark

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé v aquaparku byly instalovány k zajištění přirozené bezbariérové cesty z budovy k venkovním bazénům. Vnitřní dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP805L. Vnější dveře obsahují pohon SP806L, na jehož krytu je vidět kombinovaný radar k aktivaci pohybu křídel a k zajištění bezpečnosti procházejících. Dveřní křídla lze v mimoprovozním období uzamknout přídavnými podlahovými zámky.

automatické posuvné dveře do pavilonu

Pavilon hrošíků v ZOO

Pavilon hrošíků v ZOO je na obou stranách vybaven automatickými dveřmi posuvnými v dvoukřídlém provedení. Dveře jsou doplněny elektrickými pohony SP805L. Automatické dveře zajišťují návštěvníkům bezbariérový průchod.

automatické dveře Spedos s imitací dřeva

ZOO Chleby

Vstup do drobné prodejny suvenýrů je řešen bezbariérovými automatickými posuvnými dveřmi v dvoukřídlém provedení. Dveře i stěna jsou vyrobeny z hliníkových profilů s povrchovou úpravou imitace dřeva. Dveře se jednorázově odemykají a zamykají pomocí klíčového spínače, instalovaného vlevo na zdivu vedle dveří.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS