Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

Na plovárnu přes Tourniket

Objekt plovárny je přístupný přes čtyřkřídlé karuselové dveře model Tourniket, BOON EDAM. Vnitřní průměr karuselu je 2 400 mm. Dveře se ovládají manuálně, tlakem na vertikální madla, umístěná na dveřních křídlech.

hl. obrazek reference

ČEZ Aréna Ostrava

Horní ochozy sportovní haly jsou po celém jejím obvodu spojeny s interiérem řadou automatických dveří posuvných v jednokřídlém provedení. Dveře i pevný boční díl jsou zneprůhledněny modrou fólií. Elektrické pohony SP806L jsou ovládány dvoupolohovým klíčovým přepínačem nebo signálem z EPS. Pohon je standardně vybaven tlačítkem nouzového otevření a hmatníkem pro uvolnění elektrozámku.

hl. obrazek reference

Relaxační centrum

Hala do sportovního centra je z obou stran uzavřena prosklenými stěnami s automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi. Z jedné strany klasické provedení, z druhé strany provedení teleskopické. Automatické dveře mají vyšší průchozí výšku, proto jsou nouzové tlačítko a digitální programový přepínač umístěny externě (mimo záběr). Dveře se otevírají a zavírají na základě impulsu z kombinovaného radaru, instalovaného na krytu pohonu.

hl. obrazek reference

Automatické dveře SPEDOS pro mimořádné stavby

Netradiční stavba bazénu pod povrchem terénu; bezbariérový vstup je tvořen automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi v prosklené stěně. Rámová prosklená stěna a standardní profily posuvných křídel automatických dvoukřídlých dveří s elektrickým pohonem SP806L o pohledové výšce 150 mm tvoří přjemný bezbariérový vchod. Mezi dveřmi je v zádveří instalovaná čistící zóna.

hl. obrazek reference

Historické muzeum požární ochrany

V rámci expozice požární ochrany bylo instalováno několik zateplených sekčních vrat. Vrata jsou vybavena hliníkovými lamelami pro lepší prosvětlení prosvětlení, tak průchozími dveřmi.

hl. obrazek reference

Relaxace ve sportovním centru

Relaxační centrum má bezbariérový vstup tvořený prosklenou hliníkovou konstrukcí v rámovém provedení se dvěma automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi SPEDOS. Vnější dveře jsou vybaveny přídavnými podlahovými zámky pro zvýšené zabezpečení objektu v mimoprovozní době.

hl. obrazek reference

Casa Serena

Rámová prosklená konstrukce s automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS uzavírá zádveří pro vstup do golfového klubu. Dveře se aktivují bezdotykovým kombinovaným radarem, instalovaným na rámu nade dveřmi. Součástí tohoto aktivátoru je i bezpečnostní clona, která chrání procházející před kolizí s posuvnými křídly.

hl. obrazek reference

Městská knihovna

Originální budova knihovny je ve vstupu vybavena dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS v teleskopickém provedení. Uvnitř v proskleném zádveří, vytvořeném jako vstup do vlastního prostoru knihovny, jsou instalovány jednokřídlé automatické dveře posuvné s elektrickým pohonem SP806L. Pohon je aktivován kombinovaným aktivátorem, který je umístěn na krytu pohonu. Tento zdroj impulsů zajišťuje pohyb křídel i bezpečnost procházejících.

hl. obrazek reference

Garážová vrata na míru

Garážová vrata s povrchovou úpravou, tzv. mikroprofil, v barevném provedení dle zvoleného odstínu RAL. Automatické ovládání pomocí dálkového ovladače a pohonu je samozřejmostí.

hl. obrazek reference

Kasíno Admirál

Vchod do kasína, zádveří a vstupní halu uzavírá trojice dvoukřídlých automatických dveří posuvných, osazených v hliníkových stěnách, v luxusním provedení zlatý elox. Automatické dveře jsou doplněny elektrickými pohony SP806L o vyšce krytu 150 mm. Dveře se otevírají a zavírají na základě impulsu z kombinovaného radaru, instalovaného na krytu pohonu. Tento radar zajišťuje pohyb posuvných křídel a také bezpečnost procházejících.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS