Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

Pro stylové restaurace

Průchod z kuchyně do restaurace je spojen automatickými posuvnými jednokřídlými dveřmi. Dveřní křídlo je vyrobeno ze dřeva, ze stejného materiálu jako zárubeň. Elektrický pohon SP806L pohledové výšky 150 mm je vybaven kombinovaným radarem k bezkontaktnímu otevírání a zavírání dveří a k zajištění bezpečnosti v průchozím prostoru. Hliníkový kryt pohonu je v barevném souladu s dveřním křídlem.

hl. obrazek reference

Průchod pasáží a vyloučení komínového efektru

Ve výškové polyfunkční budově spojené s průchozí pasáží je stálou hrozbou silný průvan. Ideálním řešením jsou turniketové dveře - stále uzavřené, ale současně průchozí. Na obrázku je tříkřídlý Tourniket o průměru 3 600 mm ve sklopném provedení.

Stísněné prostory řešení dveří

Řešení pro stístěné prostory

Automatické posuvné dveře v jednokřídlém provedení se skvěle hodí do malých prostorů, kde je kladen vysoký požadavek na úsporu místa. Dodané dveře s dřevěným rámem a výplní z mléčného skla vhodně doplňují interiér. Pohon dveří se aktviuje loketním spínačem, který je instalován vlevo ode dveří.

 

hl. obrazek reference

Grand hotel Kempinski

Nestandardní Tourniket v dvoukřídlém provedení má pouze dvě vnitřní křídla, vybavená na vnějších stranách obloukovým segmentem. Ten v případě potřeby uzavírá vstupní a výstupní prostor z karuselu. Dveře mají vnitřní průměr 3 000 mm a jsou ošetřené tmavým eloxem.

hl. obrazek reference

Golfový hotel MIURA

Hotel Miura v Beskydech je spojován především s golfovým sportem a s originálními sochami výtvarníka Davida Černého, které zdobí exteriér. Hotel je také spojen se SPEDOSem; v jeho vchodu slouží dvoukřídlé automatické dveře posuvné SPEDOS.

hl. obrazek reference

Historická klasika s moderním pohonem

Rekonstruovaná budova léčebny má v hlavním vstupu do recepce dvoukřídlé otočné dřevěné dveře s prosklením. Dveře jsou v zájmu zajištění bezbariérového vstupu vybaveny elektrickými pohony - pro každé dveřní křídlo jeden. Oba pohony jsou vizuálně propojeny v jeden celek spojovacím segmentem. Pohony jsou spojeny s dveřními křídly tlačnými rameny. Dveře jsou vybaveny senzorovou lištou k ochraně procházejících proti nárazu otočného křídla.

hl. obrazek reference

Z hotelu do wellness přes požární dveře

Wellness hotel má prostory hotelu a wellnes rozděleny jako požární zóny, oddělené požárními automatickými posuvnými dveřmi v jednokřídlém provedení. Jsou doplněny elektrickým pohonem SP805L, aktivovaným kombinovaným bezkontaktním čidlem na krytu pohonu. Další dveře uvnitř wellnes zóny jsou již bez požární odolnosti.

hl. obrazek reference

Sanatorium Šarlota

Sanatorium Šarlota je vybaveno různými typy automatických dveří SPEDOS. Vstupní recepci uzavírají automatické dvoukřídlé posuvné dveře z hliníkových profilů v dveřním portálu ze stejného materiálu. Kuchyň s restaurací propojují automatické dveře posuvné v jednokřídlém provedení, s pevným bočním dílem, s výplní mléčným sklem. Všechny automatické dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806L s kombinovaným čidlem na krytu pohonu k aktivaci dveří a k zajištění bezpečnosti procházejících.

hl. obrazek reference

Hotel Continental

Turniketové dveře model Tourniket jsou mírně vysunuty z budovy. Je tak možno v prostoru, který je k dispzici, použít širší průměr dveřní soupravy (3 600 mm) a vedle nich instalovat vedlejší dveře. Karusel je tříkřídlý, standardní průchozí výšky 2 200 mm; na čelním profilu tubusu je instalováno tlačítko STOP a tlačítko pro zpomalení otáček - vhodné pro vozíčkáře.

hl. obrazek reference

Hotel NIVA lázeňské středisko

Plně automatický tříkřídlý Tourniket v pevném provedení o průměru 3 000 mm nabízí bezbariérový vstup do hotelu. Na náběhové hraně pevného tubusu jsou umístěna tři tlačítka: spodní pro invalidy ke zpomalení otáčení, střední nouzové STOP tlačítko. Horní tlačítko umožňuje východ z budovy, je-li klíčovým spínačem nastaven režim "uzamčeno".

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS