Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

Masarykova univerzita - CERIT Brno

V roce 2014 bylo na Masarykově univerzitě v Brně otevřeno nové centrum vzdělávání a výzkumu se superpočítačovým zázemím – CERIT. Společnost SPEDOS pro tento objekt dodala pro hlavní vstupy 2 ks automatických posuvných dveří. Podle evropské normy 16005 byly automatické dveře vybaveny speciálními radary na ochranu proti sevření osob vnější hranou dveřního křídla. V hlavním vstupu jsme instalovali také 2 ks karuselových dveří TOURNIKET holandského výrobce BOON EDAM. Oba Tournikety byly vybaveny poloautomatickým pohonem a stejně jako automatické posuvné dveře opatřeny nástřikem v luxusním zlatém odstínu.

hl. obrazek reference

Lékárna - snadno dostupná

Vstupní zádveří uvnitř prodejny je vymezeno prosklenými hliníkovými konstrukcemi s automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi. Automatické dveře jsou vybaveny elektrickými pohony SP806L a kombinovanými čidly k aktivaci posuvu dveřních křídel a k zajištění bezpečnosti procházejícících.

hl. obrazek reference

Čerpací stanice

Prodejna čerpací stanice je v hlavním vstupu vybavena dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi a jednokřídlými posuvnými automatickými dveřmi jako zadní východ.
Jednokřídlé posuvné automatické dveře SPEDOS ze standardních hliníkových profilů, prosklené mléčným sklem, se zasouvají do stěny. Dveře jsou doplněny elektrickými pohony SP805L a SP806L.

hl. obrazek reference

Jednokřídlové dveře - imitace dřeva

Vstup do polyfunkční budovy je vybaven jednokřídlými dřevěnými automatickými posuvnými dveřmi. Dveře se uvádějí do provozu zapuštěným klíčovým spínačem, instalovaným zvenku vpravo vedle dveří.

hl. obrazek reference

Základní škola

Bezbariérové vstupy do školy, do šaten, na hřiště, do jídelny zajišťují dvoukřídlé automatické dveře posuvné s elektrickými pohony SP806L. Pohony jsou vybaveny kombinovanými radary k aktivaci pohybu křídel a k zajištění bezpečnosti procházejících žáků.

hl. obrazek reference

V harmonii s historií

Dvoukřídlé automatické dveře posuvné SPEDOS jsou instalovány v historické budově městského úřadu v elegantním proskleném portálu z dřevěných profilů s obloukovým nadsvětlíkem.

hl. obrazek reference

Budova městského úřadu Praha

Budova městského úřadu v Praze, která je spojená s výstupní stanicí metra, je v celém komplexu vybavena několika typy automatických posuvných dveří v provedení lineárním i teleskopickém. V hlavním vstupu jsou instalovány čtyřkřídlé automatické posuvné dveře v teleskopickém provedení, které umožňují při plném otevření vytvořit široký průchod.

hl. obrazek reference

Nejširší model Tourniket, zlatý elox

Tříkřídlý automaticky Tourniket s průměrem 3 800 mm z hliníkových profilů v povrchové úpravě zlatý elox vytváří majestátní vstup do budovy magistrátu. Tourniket je vybaven sklopnými křídly, která jsou napojena na EPS. Po odeslání signálu z EPS se křídla uvolní, lehkým tlakem procházejících se sklopí a vytvoří tak únikovou cestu.

 

hl. obrazek reference

Bezbariérová kontaktní podložka

Průchod mezi jednotlivými částmi restaurace; jednokřídlé automatické posuvné dveře s elektrickým pohonem SP806L jsou ovádány nášlapnými podložkami, umístěnými z obou stran pod rohoží (výhodné pro obsluhující personál).

hl. obrazek reference

Prezidentská kancelář

Dvoukřídlové automatické dveře posuvné SPEDOS v požárním provedení byly instalovány ve vstupu do kancelářských prostor prezidenta Slovenské republiky. V běžném provozu fungují jako bezbariérový přístup, v případě požáru nedovolí jeho šíření z jedné zóny do druhé.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

automatické dveře posuvné pro obchodní centrum Central Kladno

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2017 SPEDOS