Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

Masarykova univerzita - CERIT Brno

V roce 2014 bylo na Masarykově univerzitě v Brně otevřeno nové centrum vzdělávání a výzkumu se superpočítačovým zázemím – CERIT. Společnost SPEDOS pro tento objekt dodala pro hlavní vstupy 2 ks automatických posuvných dveří. Podle evropské normy 16005 byly automatické dveře vybaveny speciálními radary na ochranu proti sevření osob vnější hranou dveřního křídla. V hlavním vstupu jsme instalovali také 2 ks karuselových dveří TOURNIKET holandského výrobce BOON EDAM. Oba Tournikety byly vybaveny poloautomatickým pohonem a stejně jako automatické posuvné dveře opatřeny nástřikem v luxusním zlatém odstínu.

Budova obecní úřad Dolní Bečva

Obecní úřad Dolní Bečva

Obec Dolní Bečva je stejně malebná jako oblast, ve které leží - v Moravskoslezských Beskydech pod horou Radhošť. Obyvatelé dbají na pěkný vzhled své obce, rekonstruují, modernizují a zvelebují nejen své domy ale také veřejné objekty. Obecní úřad je bezbariérově přístupný přes dvoukřídlové automatické dveře posuvné s pohony SP806L. V druhé části budovy je umístěna základna HZS se dvěma průmyslovými sekčními vraty VM01.

hl. obrazek reference

Prezidentská kancelář

Dvoukřídlové automatické dveře posuvné SPEDOS v požárním provedení byly instalovány ve vstupu do kancelářských prostor prezidenta Slovenské republiky. V běžném provozu fungují jako bezbariérový přístup, v případě požáru nedovolí jeho šíření z jedné zóny do druhé.

hl. obrazek reference

Sekční vrata ve statní správě

Jako nejvhodnější řešení pro Správu služeb hlavního města byla zvolena průmyslová sekční vrata. Všechna byla doplněna o PVC okénka a část z nich o průchozí dveře integrované ve vratovém křídle.

hl. obrazek reference

Sekční vrata u záchranné služby

Díky dobré tepelné izolaci, automatizaci, jednoduché obsluze a v neposlední řadě atraktivnímu vzhledu jsou sekční průmyslová vrata vhodným řešením pro zdravotní záhranné výjezdové centra.

hl. obrazek reference

Vrata pro zdravotní záchranný sbor

Sekční průmyslová vrata jsou ideálním řešením také pro zdravotní záchranné sbory. U tohoto výjezdového centra byla dodána vrata s povrchovou úpravou, tzv. mikroprofil, který dodal designu na atraktivitě. Pro hladký provoz a dlouhodobou životnost jsou vrata vybavena průmyslovými pohony.

hl. obrazek reference

Rekonstrukce výjezdového centra HZS

V rámci rekonstrukce zázemí hasičské záchranné stanice byly instalovány pro každé výjezdové místo průmyslová zateplná sekční vrata. Pro okamžitý přehled před vraty a samozřejmě prosvětlení vnitřních prostor jsou vraty vybaveny jednou průhledovou sekcí. Vstupní dveře jsme dodali ve stejném designu, jako jsou sekční vrata.

hl. obrazek reference

Skládací vrata jako vhodná alternativa

V případě, kdy nemáme prostor v nadpraží se nabízí jako vhodná alternativa průmyslová skládací vrata. Při této realizaci byly dodány v několika variantách s motorickým ovládáním a povrchovou úpravou do požadovaného odstínu.

hl. obrazek reference

Výjezdové centrum HZS

Pro výjezdové centrum HZS bylo dodáno několik zateplených sekčních vrat s třemi řadami prosklených sekcí a průmyslovým pohonem. Samozřejmostí je napojení řídicích jednotek vrat na "velín". Vjezd do areálu je zabezpečen posuvnou bránou. Pro běžný provoz je vstup zabezpečen pouze otevíravou závorou.

hl. obrazek reference

Dvoukřídlá průmyslová vrata

Dvoukřídlá průmyslová vrata byla vyrobena ze zateplených panelů, v horní části s prosklením. Standardní červená barva plně odpovídala potřebám hasičů.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2018 SPEDOS