571 759 211

 

hl. obrazek podporujeme

Handball club Zubří z.s.

HC ROBE Zubří je valašský házenkářský tým hrající nejvyšší českou soutěž, který sídlí v Zubří ve Zlínském kraji. Mezi lety 1996 a 1997 HC Zubří získalo titul mistra České republiky a svůj poslední extraligový titul HC Zubří získalo v roce 2012. V sezonách 1996/97 a 2008/09 HC Zubří taktéž vyhrálo i Český pohár. Klub také zažil účast v nejprestižnější klubové soutěži v Evropě, Lize mistrů EHF. Během své historie, HC Zubří vychovalo řadu reprezentantů a také hráčů působících v prestižních klubech v zahraničí. 

 

 

hl. obrazek podporujeme

Valašský hokejový klub Vsetín

VHK Vsetín (celým názvem: Valašský hokejový klub ROBE Vsetín) je Valašský klub ledního hokeje, který sídlí ve Vsetíně ve Zlínském kraji. Hokej se hrál ve Vsetíně již od roku 1904 pod názvem SK Vsetín. Pravidelně se začalo hrát teprve v roce 1938. Svůj poslední název nese od roku 2016. Od sezóny 2017/18 působí v 1. lize, druhé české nejvyšší soutěži ledního hokeje.

 

hl. obrazek podporujeme

Jakub Procházka - závodní jezdec A. Mark Tatra Teamu

Patnáctiletý Jakub Procházka, pravnuk zasloužilého mistra sportu Aloise Marka, který v 50. a 60. letech minulého století závodil s TATROU 603 za tovární tým TATRA Kopřivnice, navazuje úspěšně na rodinou tradici. Ve čtyřech letech v roce 2011 se poprvé postavil na start ve slalomové minikáře, kterou mu otec Tomáš zrenovoval a oblékl do barev závodního monopostu TATRA 607. Závodům minikár se věnoval 9 sezón s těmito dosaženými výsledky:  

5x Mistrem ČR, 1x druhý; 3x vítěz Poháru ČR, 2x druhý; 5x vítěz Evropského Poháru, 1x druhý; odjel 117 závodů v ČR a (5x Mistrovství SR) z toho dojel 65x 1.místě; 24x 2.místě; 10x 3.místě; Umístění na stupně vítězů 99x (+17 pohárů za celkové umístění).

Po dvouleté covidové přestávce začal Jakub pošilhávat po autech s motorem. Pro tento finančně náročnější motoristický sport si upravili společně s otcem Mitsubishi Colc 1600. V roce 2022 odjel první kompletní závodní sezónu na Mistrovství Autoslalomu ČR a Československého autoslalomu s mezinárodní účastí (Polska, Maďarska a Rakouska). Jako nováček zaskočil i ostřílené matadory. Pravidelně v juniorech obsazoval 1. a 2. místo. Ve své obsahové třídě dojížděl do 3. místa. 1.10. 2022 se Jakub zúčastnil mezinárodních závodů automobilů MAVERICK SLALOM-TROPHY 2022 v areálu Masarykova okruhu v Brně. Podruhé v životě usedl do nejsilnějšího vozu Honda Civic Type R za tým A. Mark Tatra Team Kopřivnice a vyhrál vše, co se dalo - 1. místo v Juniorech, 1. místo ve třídě a 1. místo v absolutním pořadí.

  

hl. obrazek podporujeme

TJ Sokol Jarcová

Klasickou formu roční podpory poskytujeme TJ Sokolu Jarcová. Obec nedaleko Valašského Meziříčí se pyšní krásně zrekonstruovaným multifunkčním sportovním areálem a její fotbalový klub patří k tradičním hráčům regionálního přeboru i jiných soutěží. 

 

hl. obrazek podporujeme

Kamarád Rožnov o.p.s.

Kamarád Rožnov o.p.s. je nezisková organizace, která poskytuje registrovanou sociální službu sociálně terapeutické dílny č.r.7986987, dle zákona č. 108/2006 Sb. O sociálních službách. Poskytují ambulantní služby sociální prevence, které jsou určeny osobám se sníženou soběstačností z důvodu zdravotního postižení, které nejsou z tohoto důvodu umístitelné na otevřeném ani chráněném trhu práce. Jejich účelem je dlouhodobá a pravidelná podpora zdokonalování pracovních návyků a dovedností prostřednictvím sociálně pracovní terapie

Tuto chráněnou dílnu podporujeme každoročním nákupem výrobků. 

 

hl. obrazek podporujeme

Pomáháme pitím kávy

Ve firmě SPEDOS máme v kuchyňkách k dispozici kávovary na mletou kávu, která je poskytována zaměstancům zdarma. Symbolicky za ni však platíme 3 Kč a tyto "propité" peníze dáme na konci roku dohromady a přispějeme například dětem na kompenzační pomůcky, na léčbu nebo rehabilitace.

Letošní sbírka 2022 putuje jako vánoční dárek k tělesně a mentálně postižené 30ti leté Adélce ze Vsetína. Vybrali jsme společně krásných 37.000 Kč a tyto finance jsou poukázány na podporu jejího pobytu v denním odlehčovacím stacionáři.  

Pomáhat dává smysl! 

 

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS