Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

Kompletní zakázka pro společnost MOBIS Mošnov

MOBIS Hyundai Ostrava - Mošnov

V roce 2016 vyrostl na okraji Mošnova nový závod na výrobu světlometů do vozidel Hyundai. Partnerem generálního dodavatele pro dodávku automatických dveřních a vratových systémů se stal SPEDOS.
Celý výrobní areál je moderně zařízen a uvnitř rozdělen na požární sektory, navzájem rozdělené desítkami požárních rolet FIROTEX. Jsou osazeny v kompletu s rychloběžnými vraty RR 3000 VISIO, které se vyznačují jedinečnou technologií bezdotykového navíjení. V kombinaci s frekvenčním měničem tato vrata nabízí vysokou rychlost otevření,  spolehlivý a tichý provoz.

Průmyslová sekční a rychloběžná vrata pro Dymos 2

DYMOS Žilina

Značná část produkce společnosti SPEDOS směřuje do automobilového průmyslu – Škoda Auto, TPCA, Hyundai, KIA. DYMOS je jednou z mnoha dceřiných společností automobilky HYUNDAI, se kterou SPEDOS dlouhodobě spolupracuje. Dymos se zabývá výrobou sedadel do automobilů značky Hyundai. Pro skladový areál firmy v Žilině dodal SPEDOS kompletní nakládací místa, tvořena průmyslovými sekčními vraty, vratovým těsněním klapkovým a vyrovnávacími můstky se sklopnou lištou. Díky těmto vratovým a nakládacím systémům je zajištěn plynulý a bezpečný tok materiálu.

Speciální rychloběžná vrata s ochranou proti laserům

Speciální vrata pro laserové pracoviště

Pro speciální robotizované pracoviště, kde se pracuje s laserem musí být dodána také speciální a bezpečná vrata. Pro tuto realizaci byla dodána rychloběžné vrata typu RP2000 s certifikovanou ochranou proti laseru.

Speciální rychloběžná bezpečnostní vrata

Speciální vrata pro ochranu osob před stroji

Součástí výrobní linky v automobilce jsou i robotizované pracoviště s lidskou obsluhou. Vzhledem k vysoké četnosti cyklů otevření a maximalizace bezpečnosti byly pro tuto aplikaci nainstalována speciální rychloběžná vrata s frekvenčním měničem, vysoce odolnou vratovou clonou (flexibilní, hliníková) a nadstandardními bezpečnostními prvky.

Rychloběžná vrata s rychlostním navíjením

TOP rychloběžná vrata

Pokud požadujete vrata s frekvencí otevření několikrát za minutu, při vysoké rychlosti, maximální bezpečnosti, v top kvalitě a dlouhodobé životnosti, pak jsou jednoznačnou volbou rychloběžná vrata s bezdotykovým navíjením.

 

Rolovací vrata pro průmysl

Automobilka KIA, průmyslová vrata

Komplexní dodávka vrat, můstků, protipožárních uzávěrů dle nejpřísnějších standardů co do rychlosti dodávek, kvality a v neposlední řadě non-stop servisu.

Průmyslová sekční vrata do garáže

SPEDOS v automobilovém průmyslu

U této realizace je zastoupeno mnoho vratových uzávěrů. Pro expedici vyrovnávací můstek, vratové těsnění, sekční vrata. Pro lepší utěsnění při překládce byl vratový otvor dovybaven pruhovými závěsy. Pro vnější vratové otvory byly dodány sekční, rolovací ale také rychloběžné vrata s rychlostí otevírání až 2.2m/s.

Průmyslová sekční vrata do garáže

Automatické vratové systémy přesně na míru

V automobilovém průmyslu je nutný maximálně efektivní tok materiálu a zboží. V tomto případě byl zajištěn jak nakládacími systémy (vrata, můstky, těsnění), tak rolovacími vraty. Pro minimalizaci poškození vratových systému byly použity ochranné sloupky.

Montáž průmyslových garážových vrat Spedos

Generální dodávka do přední světové automobilky

SPEDOS byl generální dodavatel vratových, nakládacích a požárních systémů do výrobních hal přední světové automobilky. Kromě standardních nakládacích kompletů (vrata, můstky, těsnění) zde byla instalována vnější exteriérová rolovací vrata v kombinaci s rychloběžnými vraty. Tím byla zajištěna minimalizace tepelných ztrát a efektivity průjezdu. Požární uzávěry zde byly zastoupeny především rolovacími propožárními vraty.

Tourniketové automatické dveře pro společnost Kia

Automobilka KIA

Nestandardní vstup do vrátnice automobilky je tvořen automatickými dvoukřídlými karuselovými dveřmi. Dvě křídla uvnitř tvoří otočnou příčku, která je na vnějších stranách vybavena obloukovým segmentem. Tento segment v klidovém stavu uzavírá vstup i východ z turniketových dveří.

Ukázky z našich realizací

Bezpečnostní vstup TourLock od Spedos

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé 3

Kompletní zakázka pro společnost MOBIS Mošnov

Průmyslová sekční a rychloběžná vrata pro Dymos 2

Protipožární posuvná vrata pro EURO - Šarm 1

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2018 SPEDOS