571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Města a obce

hl. obrazek reference

Skládací a sekční vrata pro výjezdové základny hasičů

Vedle sekčních průmyslových vrat VM, která se v hasičských výjezdových základnách osvědčila nejlépe a nevíce se používají, je možné využít i skládací vrata.

Jejich hlavní výhodou je instalační prostor omezený pouze na vratový otvor a nadpraží. Nepotřebují žádné vodící lišty a  kování ke stropu, což je běžné u sekčních vrat. Naproti tomu je nutno říct, že skládací vrata jsou ve srovnání se sekčními vraty daleko komplikovanější zařízení. Vratové křídlo skládacích vrat je složeno z dvoudílných segmentů, lámajících se k sobě a vybavených pohonem - viz obr.: jedna vrata na obrázku mají 4 dvoudílné segmenty a 4 elektrické pohony.

 

Dvoukřídlé teleskopické automatické dveře 1

Budova městského úřadu Praha

Budova městského úřadu v Praze, která je spojená s výstupní stanicí metra, je v celém komplexu vybavena několika typy automatických posuvných dveří v provedení lineárním i teleskopickém. V hlavním vstupu jsou instalovány čtyřkřídlé automatické posuvné dveře v teleskopickém provedení, které umožňují při plném otevření vytvořit široký průchod.

Jednokřídlé automatické dveře české výroby Spedos

Bezbariérová kontaktní podložka

Průchod mezi jednotlivými částmi restaurace; jednokřídlé automatické posuvné dveře s elektrickým pohonem SP806L jsou ovádány nášlapnými podložkami, umístěnými z obou stran pod rohoží (výhodné pro obsluhující personál).

Dvoukřídlé automatické dveře na čerpací stanici

Prodejna čerpací stanice

Čerpací stanice s automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi SPEDOS. Pohon s křídly je instalován přímo na stěně. K instalaci na zeď je použit elektrický pohon SP805L, který je schopen zakrýt drobné nerovnosti podkladu.

Automatické dveře na poště v Košicích

Slovenská pošta Košice

Automatické dvoukřídlé posuvné dveře SPEDOS jsou zasazeny v prosklené stěně. Elektický pohon SP806N je aktivován kombinovaným radarem k zajištění otevírání dveří a bezpečnosti procházejících dle EN16005. Vnější dveře jsou v hnědém odstínu RAL, vnitřní v šedém.

Jednokřídlé automatické dveře

Rohová stěna s lineárním pohonem

Vchod do prodejny - rohovou hliníkovou konstrukci - uzavírají automatické posuvné jednokřídlé dveře SPEDOS s elektrickým pohonem SP806L. Pohon je v podhledu krytu vybaven digitálním programovým přepínačem provozních režimů a červeným tlačítkem nouzového otevření.

Dvoukřídlé automatické dveře v pekárně

Obchody a služby

Drobná provozovna - pekařský krámek - je na vstupu vybavena dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi ze standardních profilů s dělenými prosklenými křídly.

Automatické dveře posuvné k bankomatu

Bezpečně k bankomatu

Automatické dveře posuvné dvoukřídlé jsou instalovány v prosklených stěnách ze standardních profilů. Zadní automatické dveře vedou do provozní části peněžního domu, proto jsou navíc vybaveny podlahovými zámky a klíčovým spínačem k jejich aktivaci a uzamčení. Přední dveře slouží k oddělení zádveří od části určené veřejnosti. Zajišťují bezbariérový průchod zákazníkům a rychlé uzavření dveří v zájmu udržení stabilního klimatu uvnitř.

Dvoukřídlé automatické dveře posuvné

Bezpečně do banky i k bankomatu

Zádveří banky, které slouží jako prostor pro bankomat, je vybaveno vstupními automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi v rámové stěně. Dveře se v pracovní době aktivují bezkontaktním radarem. Mimo pracovní dobu jsou dveře standardně uzavřeny; k dispozici je čtečka, která po autorizaci bankovní kartou dveře otevře a pustí zákazníka k bankomatu. Vnitřní dvoukřídlé automatické posuvné dveře v prosklené rámové stěně jsou navíc na posuvných křídlech vybaveny přídavnými podlahovými zámky k zajištění vyššího stupně bezpečnosti vnitřních prostor banky.

Dvoukřídlé automatické dveře v městském úřadu Uherský Brod

V harmonii s historií

Dvoukřídlé automatické dveře posuvné SPEDOS jsou instalovány v historické budově městského úřadu v elegantním proskleném portálu z dřevěných profilů s obloukovým nadsvětlíkem.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS