571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Autosalony / Autoservisy

BMW Autosalon Trnava s vraty SPEDOShl. obrazek reference

Sekční vrata v autosalonu s lamelami bez svislých profilů

Vrata ze speciálních vratových lamel bez svislých předělů nabízí showroomu luxusního autosalonu BMW designovou lehkost a čistotu tvarů. Ve všech vratových otvorech v obvodovém plášti budovy byla použita sekční vrata s prosklenými lamelami VM03.

Uvnitř slouží k oddělení autosalonu a autoservisu posuvná průmyslová vrata s požiarní roletou. Další požární rolety i sekční průmyslová vrata VM01 jsou instalovány v provozní budově autoservisu.

hl. obrazek reference

Čiré lamely ve vratech pro více světla

Průhledné, čiré výplně v hliníkových vratových lamelách jsou jednou z variant, jak prosvětlit interiér při zavřených vratech. 

Takové vratové křídlo najde uplatnění zejména v autosalonech a autoservisech.

Kromě prosvětlení vnitřních prostor nabízí i elegantní design s možností různého barevného provedení doplňkových plných lamel. 

hl. obrazek reference

Automatické dveře a průmyslová vrata pro autosalon BMW Ostrava

 

V roce 2020 vyrostla v Ostravě Porubě nová budova autorizovaného servisu a prodeje vozů BMW.

Veškerá pracoviště se nacházejí pod jedinou střechou a v rámci České republiky jsou vybavena
unikátní technikou. Pro vstupy a vjezdy do této moderní budovy dodal SPEDOS několik typů svých výrobků.

 

 

 

reference na prosklené sekční vrata pro autosalon

Sekční vrata v autosalonu

Jedno z nejběžnějších provedení průmyslových sekční vrat pro autosalony. Větší část vratového křídla tvořena prosklenými hliníkovými lamelami. Dnes již požadovaným standardem průmyslový hřídelový pohon zajišťující hladký provoz a dlouhodobou životnost. Pro jednotný design byly vyrobeny také vedlejší otočné dveře s nadsvětlíkem ve stejném provedení jako sekční vrata.

sekční vrata VM03 pro prestižní autosalon

Průmyslová sekční vrata pro autosalon BMW

Sekční vrata typu VM03 jednoznačně vynikají svým atraktivním vzhledem. Díky velkému prosvětlení je zachována přirozená světlost také uvnitř prostor. Vestavné dveře umožní pohodlný průchod vraty a motorický pohon jednoduchou obsluhu.

celohliníková sekční vrata pro autosalon

Renomovaný autosalon

Celohliníková sekční vrata typu VM03 byla ideální volba pro výplně otvorů v případě výstavby tohoto autosalonu. Dle požadavku investora byly do vrat integrovány také průchozí dveře. Při tomto řešení je zachována maximální světlost vnitřních prostor.

reference na průmyslová sekční vrata VM02 antracitová

Autosalon v moderním designu

Dnes velmi žádaná antracitová barva RAL 7016 byla základním požadavkem pro výrobu průmslových sekčních vrat typu VM02. Atraktivní design a vysoký stupeň prosvětlení vratových uzávěrů byl jeden s prioritních požadavků.

reference na vjezdy nákladních automobilů

Servis a údržba nákladních automobilů

U vjezdů do servisního zázemí nákladích automobilů patří mezi požadavky vysoké procento prosvětlení, dobrá tepelná izolace, automatizace provozu a v neposlední řadě atraktivní design. Také v tomto případě našla své uplatnění průmyslová sekční vrata Spedos.

reference na sekční vrata VM02 pro servisy

Sekční vrata VM02 s atraktivním vzhledem

Sekční vrata typu VM02 jednoznačně vynikají svým atraktivním vzhledem. Díky velkému prosvětlení je zachována přirozená světlost také uvnitř prostor. Tento typ sekčních vrat je vhodný zejména pro servisy osobních, či nákladních automobilů.

sekční celohliníková vrata pro autoservis

Průmyslová sekční vrata pro autoservis a pneuservis

Sekční celohliníková vrata s maximálním stupněm prosvětlení dnes uspokojí i ty nejnáročnější požadavky autoservisů či pneuservisů. U těchto vrat samozřejmě nechybí možnost vestavných dveří. Hřídelové průmyslové pohony jsou samozřejmostí.

reference na průmyslová sekční vrata pro mezinárodní dopravu

Průmyslová sekční vrata pro firmu J.M.I.T.

Jako nejvhodnější řešení pro servisní zázemí mezinárodní dopravy byla vybrána průmyslová sekční vrata. Dle požadavku investora byly dodány se čtyřmi řadami plastových okének pro maximální světlost vnitřních prostor. Díky nástřiku spodního panelu vrata navazovala na další designové prvky budovy.

reference na sekční vrata VM03 pro autosalon

Designová vrata do autosalonu

Pro zajištění návozu výstavních vozidel dovnitř autosalonu jsou nezbytná sekční vrata. Jejich vzhled by měl být v souladu s vnějším designem autosalonu. Proto i v tomto případě byla instalována průmyslová sekční vrata typu VM03 (celohliníková) v požadovaném barevném provedení. Pro zázemí servisu byla dodána zateplená vrata s prosklenými sekcemi.

Ukázky z našich realizací

Můstek VMVL výsuvný SPEDOS

hl. obrazek reference

On Semiconductor Rožnov pod Radhoštěmhl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS