571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Doprava

hl. obrazek reference

Automatické dveře – Děčín hlavní nádraží

V roce 2019 proběhla rekonstrukce vstupní haly železniční stanice Děčín - hlavní nádraží. Vstup na perón prostřednictvím tří historických otočných dveří byl doplněn moderními automatickými dveřmi SPEDOS. V roce 2021 byla hala doplněna na protější straně do ulice o další 4 kusy.

Všech 7 automatických dveří posuvných bylo vyrobeno ve zvláštním odstínu světlezelené barvy RAL 6033.

Troje dřive instalované dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806NL s pohlednovou výškou 110 mm, 4 ks novějších dveří mají pohon SP808PAL o výšce pohonu 100 mm.

 

hl. obrazek reference

Vratové a bezpečnostní systémy pro mezinárodní letiště

Letiště M. R. Štefánika nebo Letiště Bratislava je mezinárodní letiště v Bratislavě. Je největším mezinárodním letištěm na Slovensku.

Nachází se přibližně 9 km od centra města, nedaleko obce Ivanka u Dunaje.

V roce 2010 se SPEDOS podílel na výstavbě nového terminálu A dodávkami dveřních a vratových systémů.

automatické letištní dveře Spedos

Automatické dveře pro letištní odbavovací halu – letiště Mošnov

Automatické posuvné dvoukřídlé dveře SPEDOS v prosklené fasádě letištní haly. Dveře ze standardních hliníkových profilů jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806L s výškou krytu 150 mm.

moderní automatické dveře Spedos

Automatické dveře pro nádraží v Bruntále

Moderní prosklená čekárna v impozantní budově autobusového nádraží je na obou průhledových stranách vybavena automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS v jednokřídlém provedení. Dveře jsou vybaveny kombinovanými čidly, které zajišťují otevírání a zavírání dveří i bezpečnost procházejících.

automatické letištní dveře Spedos

Automatické dveře pro Letiště Leoše Janáčka v Mošnově

Automatické posuvné dvoukřídlé dveře SPEDOS v prosklené fasádě letištní haly. Dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806L s výškou krytu 150 mm.

bezrámové automatické dveře Spedos

Autobusová čekárna Lučenec bez bariér

Celoskleněné, bezrámové automatické posuvné dveře dvoukřídlé jsou vybaveny elektrickým pohonem SP805L o výšce krytu 190mm. Pro svou větší tuhost je pohon předurčen k instalaci na zdivo. Vodící kostky na podlaze udržují dveřní křídla při pohybu v optimální dráze. Vlevo vedle stěny je klíčový spínač, zapuštěný pod omítku; slouží k jednorázovému odemknutí/uzamčení dveří a jejich uvedení do provozu. Vnější dveře jsou vyrobeny ze standardních hliníkových profilů, doplněny pohonem SP806L.

posuvné letištní dveře Spedos

Mezinárodní letiště Brno

Letištní budova je vybavena několika druhy automatických dveří SPEDOS. Ve fasádě jsou instalovány dvoukřídlé AD posuvné. Nad dveřmi je umístěn pohybový detektor v ochranném krytu, který chrání zařízení před nepříznivými vlivy počasí. Ve vstupu do celního prostoru jsou dvoukřídlé automatické dveře s mléčným sklem. K automatizaci dveří byly použity jak elektropohony SP805L výšky 190 mm, tak i SP806N výšky 150 mm.

celoskleněné automatické dveře Spedos

Budova autobusového nádraží

Hlavní vstup nádražní haly tvoří prosklená stěna se vsazenými automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi SPEDOS. Dveřní křídla jsou vyrobena ze standardních hliníkových profilů. V nádražní hale bylo využito celoskleněné provedení automatických posuvných dveří včetně pevných bočních dílů. Celoskleněná dveřní křídla jsou připevněna k elektropohonu ocelovými kleštinami. K automatizaci dveří byly využity elektrické pohony SP806L výšky 150 mm. 

automatické posuvné dveře Spedos

Moderní WC v pražském metru – stanice Můstek

Moderní WC ve stanicích metra jsou vybaveny dvoukřídlými automatickými dveřmi posuvnými s elektrickými pohony SP806L o výšce krytu 150 mm.

nádražní automatické dveře Spedos

Železniční stanice - vstup na perón

Průchod na peron uzavírají dvoukřídlé automatické posuvné dveře v prosklené stěně z hliníkových profilů. Automatické dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP806L s výškou krytu 150 mm.

dvoukřídlé automatické dveře Spedos

Občerstvení v nádražní budově

Automatické dveře posuvné dvoukřídlé v nádražní budově uzavírají prodejní stánek; pokud je potřeba, umožní propojení prodejny s nádražní halou nastavením digitálního programového přepínače do polohy "otevřeno".

holandská dveřní souprava TWINTOUR

TWINTOUR - výzva pro české a slovenské architekty

Dveřní souprava TWINTOUR v Českém ani ve Slovenském prostředí ještě nebyla realizovaná. Holandský výrobce Boon Edam nabízí tento model již od počátku naší spolupráce v roce 1993. Největší úspěch má ve Skandinávských zemích a v Německu, kde je často instalován na letištích, v nemocnicích, nákupních centrech.

Ukázky z našich realizací

Můstek VMVL výsuvný SPEDOS

hl. obrazek reference

On Semiconductor Rožnov pod Radhoštěmhl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS