571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Města a obce

hl. obrazek reference

Skládací a sekční vrata pro výjezdové základny hasičů

Vedle sekčních průmyslových vrat VM, která se v hasičských výjezdových základnách osvědčila nejlépe a nevíce se používají, je možné využít i skládací vrata.

Jejich hlavní výhodou je instalační prostor omezený pouze na vratový otvor a nadpraží. Nepotřebují žádné vodící lišty a  kování ke stropu, což je běžné u sekčních vrat. Naproti tomu je nutno říct, že skládací vrata jsou ve srovnání se sekčními vraty daleko komplikovanější zařízení. Vratové křídlo skládacích vrat je složeno z dvoudílných segmentů, lámajících se k sobě a vybavených pohonem - viz obr.: jedna vrata na obrázku mají 4 dvoudílné segmenty a 4 elektrické pohony.

 

hl. obrazek reference

Městský úřad Horní Počernice - Praha

Městská část Praha 20 - Horní Počernice - státní úřad se dvěma pracovišti. V obou jsou k vidění automatické dveře posuvné SPEDOS s pohony SP805L, SP805T, SP806L. V hlavní budově přímo proti recepci najdete také nově instalované automatické dveře s elektrickým pohonem SP808PAL, který je součástí bezbariérového vstupu do úřadu.

hl. obrazek reference

Otočný pohon na dřevěných dveřích

Téměř jakékoli již existující dveře je možné vybavit elektrickým  pohonem a zajistit tak bezbariérový přístup také osobám s pohybovou indispozicí. Větší komfort průchodu ale jistě ocení i ostatní zákazníci a návštěvníci, mající volné ruce při vstupu i východu.

Budova obecní úřad Dolní Bečva

Obecní úřad Dolní Bečva

Obec Dolní Bečva je stejně malebná jako oblast, ve které leží - v Moravskoslezských Beskydech pod horou Radhošť. Obyvatelé dbají na pěkný vzhled své obce, rekonstruují, modernizují a zvelebují nejen své domy ale také veřejné objekty. Obecní úřad je bezbariérově přístupný přes dvoukřídlové automatické dveře posuvné s pohony SP806L. V druhé části budovy je umístěna základna HZS se dvěma průmyslovými sekčními vraty VM01.

Protipožární automatické dveře v prezidentské kanceláři

Prezidentská kancelář

Dvoukřídlové automatické dveře posuvné SPEDOS v požárním provedení byly instalovány ve vstupu do kancelářských prostor prezidenta Slovenské republiky. V běžném provozu fungují jako bezbariérový přístup, v případě požáru nedovolí jeho šíření z jedné zóny do druhé.

Větší počet průmyslových sekčních vrat

Sekční vrata ve statní správě

Jako nejvhodnější řešení pro Správu služeb hlavního města byla zvolena průmyslová sekční vrata. Všechna byla doplněna o PVC okénka a část z nich o průchozí dveře integrované ve vratovém křídle.

Průmyslová sekční vrata pro záchrannou službu

Sekční vrata u záchranné služby

Díky dobré tepelné izolaci, automatizaci, jednoduché obsluze a v neposlední řadě atraktivnímu vzhledu jsou sekční průmyslová vrata vhodným řešením pro zdravotní záhranné výjezdové centra.

Průmyslová sekční vrata  s očíslováním

Vrata pro zdravotní záchranný sbor

Sekční průmyslová vrata jsou ideálním řešením také pro zdravotní záchranné sbory. U tohoto výjezdového centra byla dodána vrata s povrchovou úpravou, tzv. mikroprofil, který dodal designu na atraktivitě. Pro hladký provoz a dlouhodobou životnost jsou vrata vybavena průmyslovými pohony.

Průmyslová sekční vrata pro hasiče

Rekonstrukce výjezdového centra HZS

V rámci rekonstrukce zázemí hasičské záchranné stanice byly instalovány pro každé výjezdové místo průmyslová zateplná sekční vrata. Pro okamžitý přehled před vraty a samozřejmě prosvětlení vnitřních prostor jsou vraty vybaveny jednou průhledovou sekcí. Vstupní dveře jsme dodali ve stejném designu, jako jsou sekční vrata.

Ocelová skládací průmyslová vrata

Skládací vrata jako vhodná alternativa

V případě, kdy nemáme prostor v nadpraží se nabízí jako vhodná alternativa průmyslová skládací vrata. Při této realizaci byly dodány v několika variantách s motorickým ovládáním a povrchovou úpravou do požadovaného odstínu.

Průmyslová sekční vrata pro hasičský záchranný sbor

Výjezdové centrum HZS

Pro výjezdové centrum HZS bylo dodáno několik zateplených sekčních vrat s třemi řadami prosklených sekcí a průmyslovým pohonem. Samozřejmostí je napojení řídicích jednotek vrat na "velín". Vjezd do areálu je zabezpečen posuvnou bránou. Pro běžný provoz je vstup zabezpečen pouze otevíravou závorou.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2022 SPEDOS