571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Města a obce

hl. obrazek reference

Skládací a sekční vrata pro výjezdové základny hasičů

Vedle sekčních průmyslových vrat VM, která se v hasičských výjezdových základnách osvědčila nejlépe a nevíce se používají, je možné využít i skládací vrata.

Jejich hlavní výhodou je instalační prostor omezený pouze na vratový otvor a nadpraží. Nepotřebují žádné vodící lišty a  kování ke stropu, což je běžné u sekčních vrat. Naproti tomu je nutno říct, že skládací vrata jsou ve srovnání se sekčními vraty daleko komplikovanější zařízení. Vratové křídlo skládacích vrat je složeno z dvoudílných segmentů, lámajících se k sobě a vybavených pohonem - viz obr.: jedna vrata na obrázku mají 4 dvoudílné segmenty a 4 elektrické pohony.

 

hl. obrazek reference

Průmyslová sekční vrata pro výcvikovou hasičskou základnu Hranečník

Odolnost a připravenost složek IZS je při krizových situacích zásadní. Vše však začíná ve fungujícím a bezpečném zázemí, které zlepšuje podmínky pro rozvoj speciálních jednotek i v menších obcích.

Ve SPEDOSu jsme se podíleli na modernizaci výcvikové základny hasičského sboru v Hranečníku.

Podívejte se, jak se povedla.

Dvoukřídlé teleskopické automatické dveře 1

Automatické posuvné dveře pro městský úřad v Praze

Budova městského úřadu v Praze, která je spojená s výstupní stanicí metra, je v celém komplexu vybavena několika typy automatických posuvných dveří v provedení lineárním i teleskopickém. V hlavním vstupu jsou instalovány čtyřkřídlé automatické posuvné dveře v teleskopickém provedení, které umožňují při plném otevření vytvořit široký průchod.

Automatické posuvné dveře s jedním křídlem

Zákazníci ocení pohodlí

Jednokřídlé posuvné automatické dveře SPEDOS v prosklené fasádní konstrukci s elektrickým pohonem SP805L zajišťují vstupy do drobných provozoven domu služeb.

Jednokřídlé automatické dveře české výroby Spedos

Automatické dveře a bezbariérová kontaktní podložka

Průchod mezi jednotlivými částmi restaurace; jednokřídlé automatické posuvné dveře s elektrickým pohonem SP806L jsou ovádány nášlapnými podložkami, umístěnými z obou stran pod rohoží (výhodné pro obsluhující personál).

Dvoukřídlé automatické dveře na čerpací stanici

Automatické dveře pro prodejnu Benzinol Makov

Čerpací stanice s automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi SPEDOS. Pohon s křídly je instalován přímo na stěně. K instalaci na zeď je použit elektrický pohon SP805L, který je schopen zakrýt drobné nerovnosti podkladu.

Automatické dveře na poště v Košicích

Slovenská pošta Košice

Automatické dvoukřídlé posuvné dveře SPEDOS jsou zasazeny v prosklené stěně. Elektický pohon SP806N je aktivován kombinovaným radarem k zajištění otevírání dveří a bezpečnosti procházejících dle EN16005. Vnější dveře jsou v hnědém odstínu RAL, vnitřní v šedém.

Jednokřídlé automatické dveře

Rohová stěna s lineárním pohonem

Vchod do prodejny - rohovou hliníkovou konstrukci - uzavírají automatické posuvné jednokřídlé dveře SPEDOS s elektrickým pohonem SP806L. Pohon je v podhledu krytu vybaven digitálním programovým přepínačem provozních režimů a červeným tlačítkem nouzového otevření.

Dvoukřídlé automatické dveře v pekárně

Obchody a služby

Drobná provozovna - pekařský krámek - je na vstupu vybavena dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi ze standardních profilů s dělenými prosklenými křídly.

Automatické dveře posuvné k bankomatu

Bezpečně k bankomatu

Automatické dveře posuvné dvoukřídlé jsou instalovány v prosklených stěnách ze standardních profilů. Zadní automatické dveře vedou do provozní části peněžního domu, proto jsou navíc vybaveny podlahovými zámky a klíčovým spínačem k jejich aktivaci a uzamčení. Přední dveře slouží k oddělení zádveří od části určené veřejnosti. Zajišťují bezbariérový průchod zákazníkům a rychlé uzavření dveří v zájmu udržení stabilního klimatu uvnitř.

Dvoukřídlé automatické dveře posuvné

Automatické dveře pro bezpečný vstup do banky i k bankomatu ČSOB

Zádveří banky, které slouží jako prostor pro bankomat, je vybaveno vstupními automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi v rámové stěně. Dveře se v pracovní době aktivují bezkontaktním radarem. Mimo pracovní dobu jsou dveře standardně uzavřeny; k dispozici je čtečka, která po autorizaci bankovní kartou dveře otevře a pustí zákazníka k bankomatu. Vnitřní dvoukřídlé automatické posuvné dveře v prosklené rámové stěně jsou navíc na posuvných křídlech vybaveny přídavnými podlahovými zámky k zajištění vyššího stupně bezpečnosti vnitřních prostor banky.

Dvoukřídlé automatické dveře v městském úřadu Uherský Brod

V harmonii s historií

Dvoukřídlé automatické dveře posuvné SPEDOS jsou instalovány v historické budově městského úřadu v elegantním proskleném portálu z dřevěných profilů s obloukovým nadsvětlíkem.

Ukázky z našich realizací

Můstek VMVL výsuvný SPEDOS

hl. obrazek reference

On Semiconductor Rožnov pod Radhoštěmhl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS