Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

stanice lanové dráhy Pustevny

Nová stanice lanové dráhy na Pustevnách

Na Pustevnách v Beskydech byla otevřena nová budova lanovky a restaurace. Spedos dodal troje automatické dveře posuvné s nadstandardní průchozí výškou.

rolovací garážová vrata pro údržbu silnic a dálnic

Ideální řešení pro garážové stání údržby silnic a dálnic

Pro potřeby vytápěných prostor byla použita průmyslova sekční vrata. Pro temperované garáže rolovací vrata s o něco menším součinitelem prostupu tepla.

rekonstrukce železničního depa

Sekční vrata jako ideální řešení pro železniční depa

V rámci rekonstrukce železničního depa byla provedena kompletní výměna vrat. Jako nejvhodnější řešení byla vybrána zateplená sekční vrata. Ta jsou v provedení VM01 s prosklenými ALU sekcemi a průmyslovým pohonem.

sekční vrata Spedos s atypickým těsněním

Distribuční centrum balíků

Pro distribuční centrum balíků a zásilek bylo vyrobeno několik desítek sekčních vrat o velmi malém rozměru, který odpovídal velikosti vozového parku investora. Taktéž musely být vyrobeny atypická vratová těsnění, aby byly schopny utěsnit prostor mezi halou a korbou dodávek.

rolovací vrata Spedos pro dálniční správu

Dálniční správa

V návaznosti na různé požadavky dálniční správy byly u tohoto projektu dodány různé vratové uzávěry. Pro vytápěné prostory byla použita zateplená sekční vrata. Pro temperované prostory průmyslová rolovací vrata. Ta jsou instalována z vnější strany a doplněna o ochranou stříšku pro ochranu před vnějšími vlivy.

průmyslová sekční vrata pro vjezdy kamionů

Průmyslová sekční vrata pro vjezdy kamionů

Většina dopravních společností disponuje vlastním zázemím pro opravy a údržbu svého vozového parku. Optimální variantou vratového uzávěru jsou v tomto případě průmyslová sekční vrata, která zajistí plynulý a bezproblémový provoz.

 

sekční vrata Spedos s prosklenou lamelou

Státní technická kontrola STK

Sekční vrata jsou idealním řešením pro STK. Díky prosklené lamele má obsluha přehled o dění před i za vraty. Barva RAL 7016 (antracitová) dodá celkovému vzhledu moderní nádech.

nenáročná sekční vrata Spedos

Sekční vrata jako jednoduché a funkční řešení

Pro správu a údržbu silnic jsou standardně dodávána sekční zateplená vrata typu VM01, jako základní ekonomicky nenáročná varianta.

bezpečnostní rolovací vrata pro mezinárodní letiště

Vratové systémy pro mezinárodní letiště

V případě výstavby mezinárodního letiště byl SPEDOS vybrán jako dodavatel vratových systémů. Pro nákupní pasáže byly použity rolovací bezpečnostní mříže, pro frekventované provozy flexibilní PVC rychloběžné vrata v kombinaci s exteriérovými rolovacími vraty. V neposlední řadě zde byla umístěna také protipožární rolovací vrata.

přístupové bezpečnostní dveře Spedos

Podpora bezpečnosti na letištích

V zájmu zajištění nejvyšší bezpečnosti na letištích je nezbytně nutné vytvořit podmínky pro kontrolu osob, vstupujících do provozních částí letiště. K tomu slouží přístupové dveře TOURLOCK, jejichž systém je napojen na čtecí nebo kódovací zařízení a propustí pouze autorizované osoby.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

Bezpečnostní vstup TourLock od Spedos

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé 3

Kompletní zakázka pro společnost MOBIS Mošnov

Protipožární posuvná vrata pro EURO - Šarm 1

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2018 SPEDOS