571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Kultura / sport / zábava

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé 3

Požární dveře pro Petrof Hradec Králové

PETROF je největším výrobcem akustických klavírů a pianin v Evropě. Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí celého světa. V roce 2017 byla vedle areálu firmy v Hradci Králové vystavěna nová budova PETROF Gallery.
Naleznete zde jeden z největších a nejmodernějších pianosalonů ve střední Evropě, prostornou víceúčelovou halu se špičkovou akustikou a hudební kavárnu se samohrajícím klavírem.
Na výstavbě této elegantní a moderní budovy se podílel i SPEDOS.

hl. obrazek reference

Dvoukřídlé teleskopické dveře pro sportovní areál v Sušici

Sportovní arelál v Sušici sdružuje plavecký bazén a zimní stadion. Vstupy jsou řešeny automatickými dveřmi posuvnými v lineárním a teleskopickém provední. Dveře poskytují bezbariérový průchod, což ocení návštěvníci s břemeny nebo imobilní návštěvníci.

Dvoje teleskopické dveře jsou v jednostranné variantě se dvěma posuvnými křídly, zajíždějícími za prosklený pevný díl. Každé z nich jsou součástí proskleného portálu. Jeden portál je součástí obvodového pláště budovy a druhý zevnitř uzavírá široké zádveří.

Teleskopická varianta dveří nabídla návštěvníkům širší vstupní prostor.

hl. obrazek reference

Automatické dveře pro kulturní dům Všechovice

Všechovice jsou malá obec s asi 800 obyvateli na rozhraní Přerovského a Vsetínského okresu.

V roce 2022 dokončili rozsáhlou rekonstrukci kulturního domu, který vybavili moderním zádveřím se dvěma automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS.  

Automatické dveře posuvné dvoukřídlové s hliníkovou konstrukcí PŠ 2000 mm, typ elektrického pohonu SP806L o délce 4100 mm. Ovládání je zajištěno digitálním programovým přepínačem na krytu pohonu.  

Čtyřkřídlý Tourniket SPEDOS v Termálech Velké Losiny

Karuselové dveře ve vstupu do Termálů Velké Losiny

Unikátní a vyhledávaný termální park v České Republice nabízí návštěvníkům 9 termálních bazénů, sauny, masáže a další služby. Denně navštíví zařízení mnoho lidí a je potřeba zajistit jim rychlý a pohodlný průchod. Zároveň je nutno při průchodu zamezit průvanu.

Proto je vchod do vstupní haly zajištěn 4 křídlými karuselovými dveřmi z dílny holandské firmy BOON Edam. Tourniket o vnitřním průměru 3000 mm je vybaven standardním stropním věncem s elektrickým pohonem a vertikální vzduchovou clonou instalovanou zleva vedle dveří.

posuvné dveře Spedos pro golfové centrum

Automatické dveře posuvné z profilů s PTM – Golf resort Praha

Automatické dveře posuvné do golfového centra byly vyrobeny v dvoukřídlé variantě. Křídla stejně jako okolní stěny byla vyrobena z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem (PTM). Pohon SP806L je doplněn kombinovaným čidlem pro aktivaci pohybu křídel a bezpečnost průchodu.

automatické dveře Spedos v prosklené stěně

Automatické dveře pro plavecký bazén Litomyšl

Netradiční stavba bazénu pod povrchem terénu; bezbariérový vstup je tvořen automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi v prosklené stěně. Rámová prosklená stěna a standardní profily posuvných křídel automatických dvoukřídlých dveří s elektrickým pohonem SP806L o pohledové výšce 150 mm tvoří přjemný bezbariérový vchod. Mezi dveřmi je v zádveří instalovaná čistící zóna.

dveře Spedos v ČEZ aréně Vítkovice

Automatické dveře pro ČEZ Aréna Ostrava

Horní ochozy sportovní haly jsou po celém jejím obvodu spojeny s interiérem řadou automatických dveří posuvných v jednokřídlém provedení. Dveře i pevný boční díl jsou zneprůhledněny modrou fólií. Elektrické pohony SP806L jsou ovládány dvoupolohovým klíčovým přepínačem nebo signálem z EPS. Pohon je standardně vybaven tlačítkem nouzového otevření a hmatníkem pro uvolnění elektrozámku.

bezbariérový vstup lanovky Krkonoše

Automatické dveře pro lanovku v Krkonoších

Moderní budova lyžarské lanové dráhy v Krkonoších je ve vchodech i východech vybavena bezbariérovými automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi v lineárním provedení.

bezbariérové posuvné dveře Spedos

Protipožární automatické dveře pro aquapark Tatralandia

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé v aquaparku byly instalovány k zajištění přirozené bezbariérové cesty z budovy k venkovním bazénům. Vnitřní dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP805L. Vnější dveře obsahují pohon SP806L, na jehož krytu je vidět kombinovaný radar k aktivaci pohybu křídel a k zajištění bezpečnosti procházejících. Dveřní křídla lze v mimoprovozním období uzamknout přídavnými podlahovými zámky.

automatické posuvné dveře do pavilonu

Automatické dveře pro ZOO Plzeň

Pavilon hrošíků v ZOO je na obou stranách vybaven automatickými dveřmi posuvnými v dvoukřídlém provedení. Dveře jsou doplněny elektrickými pohony SP805L. Automatické dveře zajišťují návštěvníkům bezbariérový průchod.

teleskopické posuvné dveře Spedos

Automatické dveře pro knihovnu v Mladé Boleslavi

Automatické dveře posuvné v teleskopickém provedení ohraničují vstupní zádveří do kulturního klubu. Jsou vyrobeny ze standardních hliníkových profilů a posuvné díly se zasouvají za prosklený pevný boční výkladec. Dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP805T s kombinovaným aktivátorem na krytu pohonu. Aktivátor zajišťuje pohyb posuvných křídel a současně i bezpečnost procházejících osob.

vstupní dveře Spedos v Dessewffyho paláci

Automatické dveře pro Dessewffyho palác Bratislava

Do historické budovy v centru Bratislavy byly instalovány rámové automatické dveře posuvné dvoukřídlé ve sklopném provedení. Sklopné provedení automatických dveří posuvných umožňuje vylomení křídel i pevných bočních dílů, jejich otočení o 90 stupňů a zasunutí ke zdivu. V případě potřeby se tak vytvoří široká vstupní cesta, např. pro vjezd úklidových strojů.

dveře Spedos pro Městskou knihovnu Dobříš

Automatické dveře pro knihovnu v Dobříši

Originální budova knihovny je ve vstupu vybavena dvoukřídlými automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS v teleskopickém provedení. Uvnitř v proskleném zádveří, vytvořeném jako vstup do vlastního prostoru knihovny, jsou instalovány jednokřídlé automatické dveře posuvné s elektrickým pohonem SP806L. Pohon je aktivován kombinovaným aktivátorem, který je umístěn na krytu pohonu. Tento zdroj impulsů zajišťuje pohyb křídel i bezpečnost procházejících.

Ukázky z našich realizací

Můstek VMVL výsuvný SPEDOS

hl. obrazek reference

On Semiconductor Rožnov pod Radhoštěmhl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS