571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Administrativní budovy

hl. obrazek reference

NOVINKA roku 2021 - automatické posuvné dveře s pohonem SP808PAL

 

Elektrický pohon SP808PAL pro automatické posuvné dveře je výsledkem několikaleté systematické práce vývojového týmu SPEDOS, na jejímž konci stojí moderní výrobek, vybavený nejmodernější řídící jednotkou, schopnou poskytnout uživateli ten nejvyšší komfort.

Sofistikovaná řídící jednotka umožňuje využití široké řady speciálních funkcí s podporou monitoringu, kontroly a servisu dveří on-line operativou.

hl. obrazek reference

Jeden z Velké čtyřky u pražské magistrály

Významná nadnárodní poradenská společnost, sídlící v moderní rekonstruované budově poblíž pražské magistrály, využívá pro autorizaci několika stovek svých zaměstnanců vstupní turnikety SWINGLANE 900. Instalované turnikety se skládají ze dvou krajních a jedné středové jednotky a vytvářejí tak 2 průchody.

SWINGLANE 900, společně s uměleckým dílem nazvaným  "levitující roura",  přirozeně dekorují celý prostor vstupní recepce.

 

 

hl. obrazek reference

Exkluzivní bydlení i kancelářské prostory v libeňských docích v Praze

Nově vznikající pražská čtvrť DOCK se nachází v rozvojové lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic kolem dvou slepých ramen Vltavy. Projekt DOCK bude postaven ve čtyřech etapách a nabídne komerční i rezidenční plochy.  Jeho součástí bude i privátní jachtařský klub s marinou, hotel, restaurace, kavárny a další služby. Celkové náklady projektu dosáhnou výše 7,5 miliardy korun.
(z tiskové zprávy Crestyl)

SPEDOS přispěl k vybavení budov DOCK in Two a DOCK V1 několika dvoukřídlovými automatickými posuvnými dveřmi.

Bezpečnostní vstup TourLock od Spedos

Mechanica - Waltrovka Praha

Projekt budov Mechanica - Waltrovka je součástí revitalizace rozsáhlého území průmyslového areálu bývalé továrny na letecké motory v Praze na Radlické ulici s výstavbou nových administrativních budov, rezidenčních domů a retailových služeb. Administrativní budova MECHANICA 1 byla dokončena a předána k užívání společnosti JOHNSON & JOHNSON začátkem roku 2018.  SPEDOS budovu vybavil vstupními karuselovými dveřmi a bezpečnostními zařízeními pro kontrolu procházejících.

hl. obrazek reference

Centrum služeb, Budějovická Praha

Centrum služeb Budějovická (CSB) se nachází v městské části Praha 4 u stanice metra Budějovická na lince C. Návštěvníci zde najdou především největší privátní polikliniku ve střední Evropě, která je považována za špičkové zdravotnické zařízení a úřad MČ Praha 4. V areálu klienti dále naleznou rozsáhlou škálu služeb např. banku, lékárnu, optiku, kosmetické služby, czech point, občerstvení a další.

Bezbariérové vstupy jsou vybaveny automatickými posuvnými dveřmi SPEDOS s elektrickými pohony SP805L.

hl. obrazek reference

Vstupní hala MOBIS

V roce 2016 vyrostl na okraji Mošnova nový závod na výrobu světlometů do vozidel Hyundai. Partnerem generálního dodavatele pro dodávku automatických dveřních a vratových systémů se stal SPEDOS.

Vstupní hala byla vybavena širokým zádveřím s prosklenými stěnami z hliníkových profilů a automatických dvoukřídlových dveří posuvných s elektrickým pohonem SP806L.

Celý výrobní areál je vybaven desítkami požárních rolet FIROTEX. Jsou osazeny v kompletu s rychloběžnými vraty RR 3000 VISIO. viz zde

hl. obrazek reference

Bezpečnost podle EN 16005

Automatické dveře posuvné jsou ideálním typem dveří pro vstupní haly, recepce. Jsou bezbariérové, propouštějí dostatek světla, nabízejí moderní design a jejich prostorové nároky téměř neexistují. Dveře SPEDOS jsou vybaveny elektrickými pohony SP806L a dvoubarevným nástřikem v kombinaci červené a šedé. Aktivaci provádí kombinovaný radar, který zároveň plošně zajišťuje bezpečný průchod. Dveře jsou dle EN16005 vybaveny také bezpečnostními čidly na ochranu vnější hrany posuvného křídla.  
Z vnější nekryté strany recepce jsou radary vybaveny povětrnostním krytem, který je chrání před vlivem deště, větru. Požární AD posuvné spojují starší budovu s novou recepcí. Vedlejší budova byla vybavena zádvěřím se dvěma různými typy automatických dveří posuvných v bílé barvě.

Bezpečnostní vstup Winglock Swing

Winglock Swing - elegantní branka na kontrolu přístupu

Elegantní branka na kontrolu přístupu WINGLOCK SWING slouží k autorizovanému průchodu osob do interních prostor firmy.  Branka je určena pro osoby na invalidních vozíčcích nebo pro pronášení nadměrných břemen.  Elegantní, štíhlý design nerezového sloupku se světelným majákem a průhledné bezrámové křídlo nenásilně doplní jakýkoli typ standardního zařízení ke kontrole průchodu.

doplňek přístupových bariér Winglock

Winglock - doplněk přístupových bariér

Winglock se jen vyjímečně instaluje samostatně; zpravidla bývá samozřejmým doplňkem ostatních vstupních bariér. Díky své průchozí šířce je průjezdný pro invalidní vozíky a umožňuje tak po autorizaci vstup osobám s pohybovou indispozicí.

dvoukřídlá branka Winglock

Dvoukřídlá branka Winglock

Pro zamezení přístupu k výtahům v administrativní budově byla vytvořena přístupová bariéra ze dvou kusů branky Winglock, které jsou instalovány proti sobě a vytvářejí tak bariéru dvoukřídlou. Pro autorizaci je k dispozici čtečka karet, která propouští zaměstnance do interní části budovy.

přístupová bariéra SPEEDLANE od Spedosu

Speedlane - vstupní bariéra se světelnou signalizací

Standardní sestavu pro kontrolovaný vstup tvoří přístupová bariéra SPEEDLANE se dvěma průchody. Sestava je variabilní, lze vytvořit řadu s libovolným počtem uliček dle přání zákazníka. Zařízení vyžaduje autorizaci osob. Po signálu z připojeného čtecího zařízení se křídla rozevřou a dovolí průchod. Speedlane je zpravidla doplněn brankou Winglock, která může sloužit např. pro přístup invalidním osobám na vozíku.

vstupní bariéra Speedlane s variabilním počtem průchodů

Speedlane - vstupní bariéra s variabilním počtem průchodů

Standardní sestavu pro kontrolovaný vstup tvoří přístupová bariéra SPEEDLANE se dvěma průchody. Sestava je variabilní, lze vytvořit řadu s libovolným počtem uliček dle přání zákazníka. Zařízení vyžaduje autorizaci osob. Po signálu z připojeného čtecího zařízení se křídla rozevřou a dovolí průchod. Speedlane je zpravidla doplněn brankou Winglock, která může sloužit např. pro přístup invalidním osobám na vozíku.

vstupní bariéra Transpalock reference

TRANSPALOCK - elegantní vstupní bariéra

Transpalock je přístupová bariéra vyrobená ze skla a nerezi. Je určena do recepcí bank, firemních a administrativních budov k rychlému a pohodlnému průchodu autorizovaných osob do interní zóny budov. V tomto případě autorizace probíhá magnetickou kartou přes čtecí zařízení. Zařízení však může být kompletováno s jakýkoli kontrolním systémem.

bezpečnostní karuselové dveře TOURLOCK reference

Vysoká úroveň zabezpečení

Zahraniční firma instalovala ve vstupech do svých kanceláří bezpečnostní karuselové dveře TOURLOCK, které umožňují střežit přístupové cesty do objektu a umožní přístup jen osobám, které se autorizují prostřednictvím čtečky karet, otisků prstů, biometriky apod..

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2022 SPEDOS