Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Obchodní centra

automatické dveře posuvné pro obchodní centrum Central Kladno

Obchodní centrum CENTRAL Kladno

Obchodně společenské středisko CENTRAL Kladno vzniklo v roce 2015. SPEDOS jako subdodavatel stavební společnosti GEMO Olomouc zde nainstaloval 8 ks automatických dveří s elektrickými pohony SP806. V hlavních vstupech jsou v prosklených vstupních portálech v zádveří zasazeny 4 dvoukřídlové posuvné automatické dveře. V suterénu centra je východ do garáží opatřen požárními automatickými dveřmi posuvnými s normalizovanou požární odolností EI a EW.

Dvoukřídlé posuvné automatické dveře

Prostorné zádveří a bezbariérový průchod

Prodejna potravin a smíšeného zboží je vybavena dvěma vstupními prosklenými hliníkovými stěnami s dvoukřídlovými automatickými posuvnými dveřmi s pohony SP806L.  Vedle dveří na stěně jsou instalovány ovládací prvky: tlačítko nouzového otevření, digitální programový přepínač a zámek k programovému přepínači.

hliníkové prosklené konstrukce pro zahradní centrum

Zahradní centrum

Zahradní centra, vystavěná na různých místech ČR z lehkých hliníkových prosklených konstrukcí, obklopená širokými výstavními plochami, využívají k rychlému a bezbariérovému propojení všech prostor automatické dveře posuvné SPEDOS s nadstandardní průchozí výškou. Dveře jsou vybaveny elektropohony SP806L  a  SP806NL s pohledovou výškou 150/ 110 mm.

vstup do garáží Auparku

Vstup do garáží Auparku

Obchodní centra musí zajistit ve svých objektech co nejvyšší požární bezpečnost. Prostory garáží od vlastní obchodní galerie jsou vybaveny automatickými posuvnými dvoukřídlými dveřmi SPEDOS s požární odolností, které v případě požáru nedovolí jeho proniknutí z jedné zóny do druhé.

požární automatické posuvné dveře

Ochrana před požárem na parkovišti

Obchodní centrum nabízí parkování na střeše. Vozidla jsou před případným požárem uvnitř chráněna požárními stěnami a požárními automatickými posuvnými dveřmi, které uzavírají vchod do obchodní galerie. Vnitřní požární automatické posuvné dveře uzavírají požární zónu budovy.

Automatické dveře s protipožárním zabezpečením

Obchodní centrum - vstup do garáží

Požární automatické dvoukřídlé dveře posuvné v požární stěně oddělují prostor obchodní galerie od parkovací plochy. Obě prostředí jsou tak navzájem chráněna před šířením případného požáru.

rychloběžná navíjecí vrata

Rychloběžná navíjecí vrata

Rychloběžná fóliová vrata s průhledovým panelem jsou ideálním řešením pro frekventované vratové otvory. S frekvenčním měničem je rychlost otevření/zavření cca 10x vyšší než u standardních průmyslových vrat.

protiprůvanová  clona

Protiprůvanová clona

V případě této realizace byla instalována rychloběžná flexibilní vrata jako nejúčinější řešení protiprůvanové clony.

kyvná vrata v supermarketu

Kyvná vrata v supermarketu

Dvoukřídlá kyvná vrata jsou vhodným řešením pro oddělení skladových prostor od prodejny. Díky speciální protkané PVC fólii vč.zpevňovacího pásu je zajištěna dlouhodobá životnost.

zásobování v supermarketech

Zásobování v supermarketech

Zásobování v supermarketech má vysoké nároky na samotnou překládku. Manipulace se zbožím, návěsem nákladního automobilu a skladem musí probíhat co nejrychleji a zboží musí být v prostředí chráněném před vnějšími vlivy (déšt, průvan, hmyz, atd). Díky nakládacímu kompletu (vrata, můstky, těsnění) jsou tyto nároky splněny.

klapkové těsnění v expedici

Klapkové těsnění v expedici

Klapkové těsnění je jednoduchým řešení pro utěsnění prostoru mezi kamionem a vratovým otvorem daného skladu, či haly.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2018 SPEDOS