Hotel Partizán v Nízkých Tatrách | Spedos

Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Hotely / lázně / léčebny

Automatické posuvné dveře s dvěma křídly

Lázeňský dům s bezbariérovým přístupem s externími ovladači

V lázeňském domě je vchod přizpůsoben návštěvníkům s možnými pohybovými indispozicemi. Je bezbariérový, pohodlný a snadno přístupný. Vnitřní dveře jsou dvoukřídlové s pevnými výkladci a externím ovládáním vedle na stěně. Zde ve snadno přístupné výšce je umístěno červené tlačítko nouzového otevření i digitální programový přepínač. Vnější dveře mají také externí ovladače a použitím dvou jednokřídlových dveří, které se otevírají směrem od sebe, vlastně vytvářejí rohový vstup. Všechny tři pohony jsou vybaveny moderním elektrickým pohonem SP806L s moderními kombinovanými radary.

požární zóny v sanatoriu

Požární zóny v sanatoriu

Ve všech patrech sanatoria je obytný prostor oddělen od schodišťové a výtahové šachty dvoukřídlými automatickými dveřmi posuvnými v požárním provedení. Ty zabrání šíření požáru do celé budovy.

požární dveře pro hotel Saffron

Hotel Saffron, Bratislava

Standardně se požární dveře neinstalují do obvodového pláště. V tomto případě je zádveří tvořeno protipožárními automatickými posuvnými dveřmi v požárních stěnách. Je tak chráněno přilehlé parkoviště proti případnému pronikání požáru z budovy a naopak.

požární automatické posuvné dveře pro wellness

Z hotelu do wellness přes požární dveře

Wellness hotel má prostory hotelu a wellnes rozděleny jako požární zóny, oddělené požárními automatickými posuvnými dveřmi v jednokřídlém provedení. Jsou doplněny elektrickým pohonem SP805L, aktivovaným kombinovaným bezkontaktním čidlem na krytu pohonu. Další dveře uvnitř wellnes zóny jsou již bez požární odolnosti.

Duotour vstup do hotelu

Hotel Holiday Inn

Model Duotour je ideálním řešením pro vstup do hotelového komplexu. Vnitřní rotor vytváří dva prostorné segmenty pro vstup a východ. Za příznivých klimatických podmínek je možné střední rotační příčku zastavit v poloze rovnoběžné se vstupem a východem, rozpojit střední sklopná křídla a vytvořit široký průchozí koridor.

automatický Tourniket pro hotel Pohoda

Hotel Pohoda

Automatický Tourniket v tříkřídlém provedení má křídla ve sklopné variantě. Křídla jsou uvolňována ke sklopení signálem z EPS. Karuselové dveře mají průměr 2 800 mm a standardní průchozí výšku 2 200 mm.

vstup do Pentahotelu Praha

Pentahotel Praha

Ve vstupu do hotelu byly instalovány tříkřídlé turniketové dveře model Tourniket. Dveře jsou v manuálním provedení, křídla pevná, opatřená vertikálními madly. Vnitřní průměr karuselu je 2 400 mm.

tourniket pro hotel NIVA

Hotel NIVA lázeňské středisko

Plně automatický tříkřídlý Tourniket v pevném provedení o průměru 3 000 mm nabízí bezbariérový vstup do hotelu. Na náběhové hraně pevného tubusu jsou umístěna tři tlačítka: spodní pro invalidy ke zpomalení otáčení, střední nouzové STOP tlačítko. Horní tlačítko umožňuje východ z budovy, je-li klíčovým spínačem nastaven režim "uzamčeno".

turniketové dveře pro hotel Continental

Hotel Continental

Turniketové dveře model Tourniket jsou mírně vysunuty z budovy. Je tak možno v prostoru, který je k dispzici, použít širší průměr dveřní soupravy (3 600 mm) a vedle nich instalovat vedlejší dveře. Karusel je tříkřídlý, standardní průchozí výšky 2 200 mm; na čelním profilu tubusu je instalováno tlačítko STOP a tlačítko pro zpomalení otáček - vhodné pro vozíčkáře.

turniketové dveře v pasáži

Průchod pasáží a vyloučení komínového efektu

Ve výškové polyfunkční budově spojené s průchozí pasáží je stálou hrozbou silný průvan. Ideálním řešením jsou turniketové dveře - stále uzavřené, ale současně průchozí. Na obrázku je tříkřídlý Tourniket o průměru 3 600 mm ve sklopném provedení.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2021 SPEDOS