571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Administrativní budovy

hl. obrazek reference

Karuselové dveře Tourniket pro TOKOVO

V Praze 7 v Holešovicích vpravo za Libeňským mostem se nachází moderní výšková budova Tokovo. Svojí výškou 17 pater dominuje okolní krajině. Budova byla původně postavena v 70. letech, avšak v roce 2004 prošla rozsáhlou rekonstrukcí a dnes nabízí svým nájemcům atraktivní kancelářské prostory.

O tom, že je budova neustále modernizována, svědčí i nedávná instalace 4křídlových turniketových dveří BOON EDAM do hlavního vchodu. 

hl. obrazek reference

Automatické dveře Tourlock pro Luxembourg Plaza

Majitelé a uživatelé stále rozlehlejších a vyšších kancelářských budov potřebují mít kontrolu nad tím, kdo vchází do jejich prostor a proto využívají různé typy vstupních bariér, kterými mohou na základě osobní autorizace projít pouze oprávněné osoby. 

TOURLOCKY, které najdete například v kancelářské budově Luxembourg Plaza v Praze, poskytují jednu z nejlepších možností zabezpečení objektu proti neoprávněnému vniknutí.

Spolehlivě oddělují volně přístupnou recepci od soukromých firemních prostor.

hl. obrazek reference

Turniketové dveře Tourlock pro pražský Palác Flora

Jedny z prvních bezpečnostních dveří TOURLOCK firmy Boon Edam byly instalovány v České republice již v roce 2006. Zahraniční firma do svých kanceláří v Paláci FLORA v Praze pořídila 14 ks těchto vysoce spolehlivých portálů, průchozích pouze prověřenými osobami - zaměstnanci, vlastnícími autorizační osobní magnetickou kartu. Přístup do objektu je tak spolehlivě střežen. 

 

 

 

hl. obrazek reference

Exkluzivní bydlení i kancelářské prostory v libeňských docích v Praze

Nově vznikající pražská čtvrť DOCK se nachází v rozvojové lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic kolem dvou slepých ramen Vltavy. Projekt DOCK bude postaven ve čtyřech etapách a nabídne komerční i rezidenční plochy.  Jeho součástí bude i privátní jachtařský klub s marinou, hotel, restaurace, kavárny a další služby. Celkové náklady projektu dosáhnou výše 7,5 miliardy korun.
(z tiskové zprávy Crestyl)

SPEDOS přispěl k vybavení budov DOCK in Two a DOCK V1 několika dvoukřídlovými automatickými posuvnými dveřmi.

hl. obrazek reference

NOVINKA roku 2021 - automatické posuvné dveře s pohonem SP808PAL

 

Elektrický pohon SP808PAL pro automatické posuvné dveře je výsledkem několikaleté systematické práce vývojového týmu SPEDOS, na jejímž konci stojí moderní výrobek, vybavený nejmodernější řídící jednotkou, schopnou poskytnout uživateli ten nejvyšší komfort.

Sofistikovaná řídící jednotka umožňuje využití široké řady speciálních funkcí s podporou monitoringu, kontroly a servisu dveří on-line operativou.

hl. obrazek reference

Jeden z Velké čtyřky u pražské magistrály

Významná nadnárodní poradenská společnost, sídlící v moderní rekonstruované budově poblíž pražské magistrály, využívá pro autorizaci několika stovek svých zaměstnanců vstupní turnikety SWINGLANE 900. Instalované turnikety se skládají ze dvou krajních a jedné středové jednotky a vytvářejí tak 2 průchody.

SWINGLANE 900, společně s uměleckým dílem nazvaným  "levitující roura",  přirozeně dekorují celý prostor vstupní recepce.

 

 

Bezpečnostní vstup TourLock od Spedos

Waltrovka Mechanica – vstupní turnikety pro byty a kanceláře

Projekt budov Mechanica - Waltrovka je součástí revitalizace rozsáhlého území průmyslového areálu bývalé továrny na letecké motory v Praze na Radlické ulici s výstavbou nových administrativních budov, rezidenčních domů a retailových služeb. Administrativní budova MECHANICA 1 byla dokončena a předána k užívání společnosti JOHNSON & JOHNSON začátkem roku 2018.  SPEDOS budovu vybavil vstupními karuselovými dveřmi a bezpečnostními zařízeními pro kontrolu procházejících.

karuselové dveře pro Main Point Praha

Karuselové dveře pro Main Point v Praze

Originální dominanta pražského Karlína - administrativní budova Main Point byla dokončena v roce 2011. V hlavních vstupech je vybavena dvěma karuselovými dveřmi BOON EDAM, model Tourniket. Dveře jsou v tříkřídlém provedení, plně automatické, o průměru 3 200 mm a 2 400 mm. Dveře jsou v pevném provedení, standardní průchozí výšky 2 200 mm, s prosklenou nástavbou na stropním věnci.

hl. obrazek reference

Bezpečnost podle EN 16005

Automatické dveře posuvné jsou ideálním typem dveří pro vstupní haly, recepce. Jsou bezbariérové, propouštějí dostatek světla, nabízejí moderní design a jejich prostorové nároky téměř neexistují. Dveře SPEDOS jsou vybaveny elektrickými pohony SP806L a dvoubarevným nástřikem v kombinaci červené a šedé. Aktivaci provádí kombinovaný radar, který zároveň plošně zajišťuje bezpečný průchod. Dveře jsou dle EN16005 vybaveny také bezpečnostními čidly na ochranu vnější hrany posuvného křídla.  
Z vnější nekryté strany recepce jsou radary vybaveny povětrnostním krytem, který je chrání před vlivem deště, větru. Požární AD posuvné spojují starší budovu s novou recepcí. Vedlejší budova byla vybavena zádvěřím se dvěma různými typy automatických dveří posuvných v bílé barvě.

vstupní hala pro ArtGen

Karuselové dveře do vstupní haly ArtGen

Vstupní hala výškové administrativní budovy zabírá celé přízemí a má dva protilehlé vstupy. Vznik průvanu je velkou hrozbou. Ideálním řešením jsou proto karuselové dveře, které jsou stále zavřeny a přitom průchozí. Z obou stran byl použit model Tourniket, tříkřídlý, pevný, o průměru 2 600 mm. Stropní věnec s pohonem je zapuštěný v podhledu.

vstup do haly Českého telekomunikačního úřadu v Praze

Český telekomunikační úřad bez bariér

Vstupy do haly správní budovy Českého telekomunikačního úřadu v Praze s dvoukřídlými posuvnými automatickými dveřmi, vybavenými elektrickým pohonem SP805L.

automatické dveře v prosklené fasádě

Automatické dveře v prosklené fasádě

Prosklená fasáda v sobě obsahuje dveřní portál s dvěma pevnými bočními díly a automatickými dvoukřídlými posuvnými dveřmi. Dveře jsou vybaveny elektropohonem SP805L, který je instalován zevnitř budovy.

karuselové dveře pro Tančící dům v Praze

Karuselové dveře pro Tančící dům v Praze

Slavný pražský Tančící dům je ve svém vstupu vybaven karuselovými dveřmi Boon Edam v nerezovém provedení. Tourniket je čtyřkřídlý, manuální. Protáčí se pod tlakem na horizontální madla, osazená přes otočná křídla.

Bezpečnostní vstup Winglock Swing

Winglock Swing - elegantní branka na kontrolu přístupu

Elegantní branka na kontrolu přístupu WINGLOCK SWING slouží k autorizovanému průchodu osob do interních prostor firmy.  Branka je určena pro osoby na invalidních vozíčcích nebo pro pronášení nadměrných břemen.  Elegantní, štíhlý design nerezového sloupku se světelným majákem a průhledné bezrámové křídlo nenásilně doplní jakýkoli typ standardního zařízení ke kontrole průchodu.

vstup do městského úřadu

Městský úřad

Vstup do budovy městského úřadu je vybaven čtyřkřídlými automatickými karuselovými dveřmi. Model Tourniket je vyroben z hliníkových profilů. Pohon je instalován ve stropním věnci. Aktivaci otáčení zajišťují pohybová čidla, instalovaná na věnci.

čtyřkřídlý skleněný manuální Tourniket reference

Manuální celoskleněný Tourniket

Budovu letového provozu uzavírá čtyřkřídlý celoskleněný manuální Tourniket (bez pohonu) o průměru 2 400 mm. Otáčení - otevírání probíhá ručně, tlakem na horizontální madla, která jsou umístěna na každém křídle.

rámové automatické dveře na recepci

Rámové automatické dveře

Recepce výrobního závodu je vybavena automatickými dveřmi posuvnými dvoukřídlými v rámovém provedení. Dveře jsou zasazeny do hliníkové rámové stěny stejného provedení. Dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem SP805L, jehož výška krytu je 190 mm.

Ukázky z našich realizací

Můstek VMVL výsuvný SPEDOS

hl. obrazek reference

On Semiconductor Rožnov pod Radhoštěmhl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS