Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Naposledy přidané reference

Karuselové dveře Tourniket pro Masarykovu univerzitu 1

Masarykova univerzita - CERIT Brno

V roce 2014 bylo na Masarykově univerzitě v Brně otevřeno nové centrum vzdělávání a výzkumu se superpočítačovým zázemím – CERIT. Společnost SPEDOS pro tento objekt dodala pro hlavní vstupy 2 ks automatických posuvných dveří. Podle evropské normy 16005 byly automatické dveře vybaveny speciálními radary na ochranu proti sevření osob vnější hranou dveřního křídla. V hlavním vstupu jsme instalovali také 2 ks karuselových dveří TOURNIKET holandského výrobce BOON EDAM. Oba Tournikety byly vybaveny poloautomatickým pohonem a stejně jako automatické posuvné dveře opatřeny nástřikem v luxusním zlatém odstínu.

Budova obecní úřad Dolní Bečva

Obecní úřad Dolní Bečva

Obec Dolní Bečva je stejně malebná jako oblast, ve které leží - v Moravskoslezských Beskydech pod horou Radhošť. Obyvatelé dbají na pěkný vzhled své obce, rekonstruují, modernizují a zvelebují nejen své domy ale také veřejné objekty. Obecní úřad je bezbariérově přístupný přes dvoukřídlové automatické dveře posuvné s pohony SP806L. V druhé části budovy je umístěna základna HZS se dvěma průmyslovými sekčními vraty VM01.

Protipožární automatické dveře v prezidentské kanceláři

Prezidentská kancelář

Dvoukřídlové automatické dveře posuvné SPEDOS v požárním provedení byly instalovány ve vstupu do kancelářských prostor prezidenta Slovenské republiky. V běžném provozu fungují jako bezbariérový přístup, v případě požáru nedovolí jeho šíření z jedné zóny do druhé.

Větší počet průmyslových sekčních vrat

Sekční vrata ve statní správě

Jako nejvhodnější řešení pro Správu služeb hlavního města byla zvolena průmyslová sekční vrata. Všechna byla doplněna o PVC okénka a část z nich o průchozí dveře integrované ve vratovém křídle.

Průmyslová sekční vrata pro záchrannou službu

Sekční vrata u záchranné služby

Díky dobré tepelné izolaci, automatizaci, jednoduché obsluze a v neposlední řadě atraktivnímu vzhledu jsou sekční průmyslová vrata vhodným řešením pro zdravotní záhranné výjezdové centra.

Průmyslová sekční vrata  s očíslováním

Vrata pro zdravotní záchranný sbor

Sekční průmyslová vrata jsou ideálním řešením také pro zdravotní záchranné sbory. U tohoto výjezdového centra byla dodána vrata s povrchovou úpravou, tzv. mikroprofil, který dodal designu na atraktivitě. Pro hladký provoz a dlouhodobou životnost jsou vrata vybavena průmyslovými pohony.

Průmyslová sekční vrata pro hasiče

Rekonstrukce výjezdového centra HZS

V rámci rekonstrukce zázemí hasičské záchranné stanice byly instalovány pro každé výjezdové místo průmyslová zateplná sekční vrata. Pro okamžitý přehled před vraty a samozřejmě prosvětlení vnitřních prostor jsou vraty vybaveny jednou průhledovou sekcí. Vstupní dveře jsme dodali ve stejném designu, jako jsou sekční vrata.

Ocelová skládací průmyslová vrata

Skládací vrata jako vhodná alternativa

V případě, kdy nemáme prostor v nadpraží se nabízí jako vhodná alternativa průmyslová skládací vrata. Při této realizaci byly dodány v několika variantách s motorickým ovládáním a povrchovou úpravou do požadovaného odstínu.

Průmyslová sekční vrata pro hasičský záchranný sbor

Výjezdové centrum HZS

Pro výjezdové centrum HZS bylo dodáno několik zateplených sekčních vrat s třemi řadami prosklených sekcí a průmyslovým pohonem. Samozřejmostí je napojení řídicích jednotek vrat na "velín". Vjezd do areálu je zabezpečen posuvnou bránou. Pro běžný provoz je vstup zabezpečen pouze otevíravou závorou.

Průmyslová sekční vrata s červenou barvou

Dvoukřídlá průmyslová vrata

Dvoukřídlá průmyslová vrata byla vyrobena ze zateplených panelů, v horní části s prosklením. Standardní červená barva plně odpovídala potřebám hasičů.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

Bezpečnostní vstup TourLock od Spedos

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé 3

Kompletní zakázka pro společnost MOBIS Mošnov

Protipožární posuvná vrata pro EURO - Šarm 1

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2018 SPEDOS