571 759 211

 

Naposledy přidané reference

hl. obrazek reference

Průmyslová sekční vrata pro výcvikovou hasičskou základnu Hranečník

Odolnost a připravenost složek IZS je při krizových situacích zásadní. Vše však začíná ve fungujícím a bezpečném zázemí, které zlepšuje podmínky pro rozvoj speciálních jednotek i v menších obcích.

Ve SPEDOSu jsme se podíleli na modernizaci výcvikové základny hasičského sboru v Hranečníku.

Podívejte se, jak se povedla.

Vodolecebny_ustav

Automatické dveře pro Sluneční lázně Luhačovice

V srdci malebných Luhačovic, kde se snoubí historie s moderním léčebným uměním, jsme měli tu čest podílet se na rekonstrukci prestižního Vodoléčebného ústavu Sluneční lázně.

Naše společnost SPEDOS přispěla k obnově tohoto architektonického skvostu dodávkou automatických dveří s elektrickým pohonem SP808PAL. Jak se nám realizace povedla?

BMW Autosalon Trnava s vraty SPEDOShl. obrazek reference

Sekční vrata v autosalonu s lamelami bez svislých profilů

Vrata ze speciálních vratových lamel bez svislých předělů nabízí showroomu luxusního autosalonu BMW designovou lehkost a čistotu tvarů. Ve všech vratových otvorech v obvodovém plášti budovy byla použita sekční vrata s prosklenými lamelami VM03.

Uvnitř slouží k oddělení autosalonu a autoservisu posuvná průmyslová vrata s požiarní roletou. Další požární rolety i sekční průmyslová vrata VM01 jsou instalovány v provozní budově autoservisu.

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

Sekční průmyslová vrata pro Acond Milevsko

Acond a.s. je předním českým výrobcem tepelných čerpadel a klimatizací. Pro jeho pobočku v Milevsku jsme realizovali dodávku sekčních průmyslových vrat, vyrovnávacích můstků, požárních uzávěrů a dalšího vybavení, které zajišťuje komfortní a bezpečný provoz společnosti. Přečtěte si o jaké konkrétní typy uzávěrů se jednalo a prohlédněte si fotky z realizace.

 

 

hl. obrazek reference

Nakládací místa a protipožární uzávěry pro ČSAD Logistik Ostrava

Podívejte se do nového logistického centra ČSAD Logistik Ostrava, které jsme vybavili 11 kompletními nakládacími místy s šikmým stáním i požárními uzávěry uvnitř haly.

hl. obrazek reference

Automatické dveře pro nemocnici v Roudnici nad Labem

Nemocnice Roudnice nad Labem má za sebou úspěšnou modernizaci oddělení následné intenzivní péče.

Kromě špičkového lékařského vybavení nebo internetu na všech pokojích zde usnadňují provoz personální vstupy SPEDOS.

Co všechno jsme do nemocnice dodali?

Požární automatické dveře SPEDOS

Požární automatické dveře ve škole na jižním Slovensku

Základní škola Gyuly Szabóa v Dunajské Stredě klade ve své budově vysoké nároky na požární ochranu. Prostor školní kuchyně a jídelny, kde hrozí vyšší riziko požáru, je oddělen od ostatního prostoru, ve kterém se nacházejí učebny a chodby, posuvnými automatickými dveřmi SPEDOS s požární odolností EI30.

Penta Hospitals - Nemocnice Ostrov

Automatické dveře pro Nemocnici Ostrov nad Ohří

Nemocnice Ostrov je respektované a vyhledávané zdravotnické zařízení se 24hodinovým provozem, jehož plynulý průběh je závislý na moderním a spolehlivém vybavení.

K němu jistě patří také kvalitní automatické dveře, které do nemocniční budovy dodala a instalovala naše společnost SPEDOS.

O jaké typy se jednalo a v jakém počtu?

 

 

hl. obrazek reference

Karuselové dveře pro obchodní centrum Eurovea Bratislava

Nahlédněte do největšího nákupního centra na Slovensku, kam jsme dodali patery karuselové dveře. Projekt Eurovea II je součástí komplexu Eurovea City a nabízí návštěvníkům 320 obchodů, restaurací, kaváren a barů na celkové ploše 85 000 m2.

hl. obrazek reference

Automatické dveře do nemocnice Bory Bratislava

Novou nemocnici za 250 milionů EUR v Bratislavě otevřela finanční skupina Penta Investments. Zařízení se 405 lůžky, které bude nabízet i plánované a akutní zákroky, funguje v plném rozsahu od začátku roku 2023. Výstavba nemocnice Bory v západní části Bratislavy, kde vzniká nová městská čtvrť, začala v roce 2018 a v roce 2022 byl zahájen zkušební provoz. Zdravotní péče nemocnice poskytuje více než padesát specializací. Součástí komplexu je čtrnáct operačních sálů, urgentní příjem a porodnice.

Jejich úspěch je i naším ...

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

BMW Autosalon Trnava s vraty SPEDOShl. obrazek reference

ACOND Milevsko budova - SPEDOS

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS