571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Automobilky

dveře pro Škoda Auto

Automatické dveře a vrata pro Škoda Auto a.s.

Škoda Auto a.s. je naším významným klientem již řadu let. Do jeho výrobních závodů dodáváme zejména speciální rychlonavíjecí vrata k ochraně robotizovaných pracovišť. Tyto speciální vrata jsou díky své konstrukci vysoce odolná (proti létajicím jiskrám, prachu, hluku, působení větru, přímého tlaku), spolehlivá, umožňující dosažení krátkých časových cyklů. Vrata jsou nainstalované u strojů ve výrobních linkách, robotizovaných pracovištích nebo jako bezpečnostní hrazení.

Kompletní zakázka pro společnost MOBIS Mošnov

Požární uzávěry pro Mobis Hyundai Mošnov

V roce 2016 vyrostl na okraji Mošnova nový závod na výrobu světlometů do vozidel Hyundai. Partnerem generálního dodavatele pro dodávku automatických dveřních a vratových systémů se stal SPEDOS.
Celý výrobní areál je moderně zařízen a uvnitř rozdělen na požární sektory, navzájem rozdělené desítkami požárních rolet FIROTEX. Jsou osazeny v kompletu s rychloběžnými vraty RR 3000 VISIO, které se vyznačují jedinečnou technologií bezdotykového navíjení. V kombinaci s frekvenčním měničem tato vrata nabízí vysokou rychlost otevření,  spolehlivý a tichý provoz.

Speciální rychloběžná vrata s ochranou proti laserům

Speciální vrata pro laserové pracoviště

Pro speciální robotizované pracoviště, kde se pracuje s laserem musí být dodána také speciální a bezpečná vrata. Pro tuto realizaci byla dodána rychloběžné vrata typu RP2000 s certifikovanou ochranou proti laseru.

Tourniketové automatické dveře pro společnost Kia

Karuselové dveře Tourniket pro automobilku KIA

Nestandardní vstup do vrátnice automobilky je tvořen automatickými dvoukřídlými karuselovými dveřmi. Dvě křídla uvnitř tvoří otočnou příčku, která je na vnějších stranách vybavena obloukovým segmentem. Tento segment v klidovém stavu uzavírá vstup i východ z turniketových dveří.

Montáž průmyslových garážových vrat Spedos

Generální dodávka protipožárních vrat do přední světové automobilky

SPEDOS byl generální dodavatel vratových, nakládacích a požárních systémů do výrobních hal přední světové automobilky. Kromě standardních nakládacích kompletů (vrata, můstky, těsnění) zde byla instalována vnější exteriérová rolovací vrata v kombinaci s rychloběžnými vraty. Tím byla zajištěna minimalizace tepelných ztrát a efektivity průjezdu. Požární uzávěry zde byly zastoupeny především rolovacími propožárními vraty.

Průmyslová sekční vrata do garáže

Automatické vratové systémy přesně na míru

V automobilovém průmyslu je nutný maximálně efektivní tok materiálu a zboží. V tomto případě byl zajištěn jak nakládacími systémy (vrata, můstky, těsnění), tak rolovacími vraty. Pro minimalizaci poškození vratových systému byly použity ochranné sloupky.

Průmyslová sekční vrata do garáže

SPEDOS v automobilovém průmyslu

U této realizace je zastoupeno mnoho vratových uzávěrů. Pro expedici vyrovnávací můstek, vratové těsnění, sekční vrata. Pro lepší utěsnění při překládce byl vratový otvor dovybaven pruhovými závěsy. Pro vnější vratové otvory byly dodány sekční, rolovací ale také rychloběžné vrata s rychlostí otevírání až 2.2m/s.

Rolovací vrata pro průmysl

Průmyslová sekční vrata pro automobilku KIA

Komplexní dodávka vrat, můstků, protipožárních uzávěrů dle nejpřísnějších standardů co do rychlosti dodávek, kvality a v neposlední řadě non-stop servisu.

Rychloběžná vrata s rychlostním navíjením

TOP rychloběžná vrata

Pokud požadujete vrata s frekvencí otevření několikrát za minutu, při vysoké rychlosti, maximální bezpečnosti, v top kvalitě a dlouhodobé životnosti, pak jsou jednoznačnou volbou rychloběžná vrata s bezdotykovým navíjením.

 

hl. obrazek reference

Protipožární ocelové dveře do průmyslové haly Lukov Plast

Na malém prostoru při vjezdu do průmyslové haly na výrobu komponentů pro automobilový průmysl jsou smysluplně využity různé typy výrobků SPEDOS.
Vstup do haly tvoří průmyslová sekční vrata VM s vertikálním kováním. Vnitřní prostory mezi halami spojují rychlonavíjecí vrata s předsazenými požárními posuvnými vraty. Nad nimi jsou na úrovni 1.patra osazená průmyslová sekční vrata VM s požární roletou  (v klidovém stavu srolovaná v krytu nad vraty).  Zcela vlevo jsou ocelové protipožární otevíravé jednokřídlové dveře. 

Ukázky z našich realizací

Můstek VMVL výsuvný SPEDOS

hl. obrazek reference

On Semiconductor Rožnov pod Radhoštěmhl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS