571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Hotely / lázně / léčebny

automatické dveře SPEDOS

Automatické dveře pro rekreační resort Element

Rekreační resort Element v Lipně nad Vltavou byl otevřen v červenci roku 2021. Stojí přímo pod lanovkou, nedaleko stezky v korunách stromů a 200 metrů od Lipenské přehrady.

Nabízí luxusní hotelové ubytování, restauraci, soukromé parkoviště, bar a přímý přístup na sjezdovku. V areálu najdete prodejnu, cukrárnu, informační centrum.

SPEDOS dodal do všech jeho objektů více než 15 ks automatických posuvných dveří s pohony SP806NL a SP806L.

hl. obrazek reference

Hotel Aldis – vstup s nadstandardní průchozí výškou a požární ochrana posuvnými dveřmi

Nový kongresový hotel se nachází na levém břehu řeky Labe nedaleko historického centra Hradce Králové.

Hotel byl nominován na cenu Best of Realty za rok 2022. Soutěž Best of Realty — Nejlepší z realit vznikla v roce 1999 a hodnotí a oceňuje nemovitosti, realizované na území České republiky.

SPEDOS dodal pro tento hotel automatické dveře posuvné pro hlavní vstup a pro restaurační vstup na letní terasu. Uvnitř hotelu v každém patře je prostor schodiště oddělen ocelovými požárními vraty EI 30 DP1-C od obytných zón hotelu.

hl. obrazek reference

Automatické dveře pro Kongresové centrum Praha

Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech nabízí luxusní pokoje, apartmány i kongresové prostory. K dispozici jsou také dvě restaurace a lobby bar. 

Celý areál je bezbariérový, ve všech vstupech vybavený automatickými dveřmi posuvnými SPEDOS s elektrickými pohony SP806L.

hl. obrazek reference

Automatické posuvné dveře pro zázemí hotelů

Čím moderněji je kuchyň vybavená, tím lépe se v ní může vařit. Ocení to jak zákazník konzument, tak také personál, který v ní pracuje.

A k dobrému vybavní kuchyně a přilehlých místností patří i bezbariérové automatické dveře.

hl. obrazek reference

Automatické dveře pro Country Saloon Senec

Jedno z největších kulturních a stravovacích zařízení, Country Saloon ve Slovenském rekreačním centru Senec, je ve svém zázemí i ve veřejných prostorách vybaveno více než 20 ks jednokřídlých automatických posuvných dveří SPEDOS.

hl. obrazek reference

Automatické posuvné dveře pro zážitkový areál Svachovka

Zážitkový areál se nachází v Jižních Čechách ve vesničce Svachova Lhotka, uprostřed čisté přírody a golfového hřiště, přitom jen pár minut jízdy od centra Českého Krumlova.

Celý komplex zahrnuje hotel, restauraci, pivovar, destilérku, wellness a čokoládovnu.

V některých z objektů byly instalovány automatické dvoukřídlové dveře posuvné SPEDOS s pohonem nové generace SP808PAL.

hl. obrazek reference

Karuselové dveře TOURNIKET se skleněným věncem pro hotel Kursalon

Hotel Kursalon prošel po roce 2016 významnou rekonstrukcí. Pro SPEDOS byla zajímavá instalací čtyřkřídlých karuselových dveří v manuálním provedením s vertikálními madly a s elegantním skleněným věncem. Podívejte se, jak se realizace zdařila.

hl. obrazek reference

Komfortnější vstup do Hotelu Demänová v Liptovském Mikuláši

Zajistit maximální pohodlí hostů a k tomu čistotu a pořádek ve společných prostorách je priorita všech provozovatelů hotelů.

Do jednoho z nich v Liptovském Mikuláši jsme instalovali variabilní řešení, které v létě chrání hosty před horkem a v zimě před pronikáním studeného vzduchu do společných prostor hotelu.

Podívejte se, jak vypadá jedinečný vstup do hotelu pod úchvatnými Tatrami.

dveřní portál z dřevěných profilů

Rohové provedení

Dveřní portál je zhotoven v rohové variantě. Dveřní křídla jsou dělená, z dřevěných profilů, výplň z čirého skla. Dveře jsou doplněny elektropohonem SP805R.

jednokřídlé automatické dvere posuvné v nerezu

Nerezové provedení pro vyšší hygienické nároky

Jednokřídlé automatické dveře posuvné v nerezovém provedení, splňující vysoké nároky hygieny, jsou bezbariérovou spojnicí mezi kuchyní a restaurací. K otevření jsou aktivovány loketními spínači, které jsou umístěny vlevo vedle dveří. Obsluhující personál může zvolit ze dvou možností: aktivovat loktem horní loketní spínač nebo využít druhý spínač umístěný při zemi (nákopový).

 

vchod pro golfový hotel MIURA

Golfový hotel MIURA

Hotel Miura v Beskydech je spojován především s golfovým sportem a s originálními sochami výtvarníka Davida Černého, které zdobí exteriér. Hotel je také spojen se SPEDOSem; v jeho vchodu slouží dvoukřídlé automatické dveře posuvné SPEDOS.

bezrámové automatické dveře na recepci v Beskydech

Recepce hotelu v Beskydech

Dvoukřídlé celoskleněné bezrámové automatické dveře posuvné SPEDOS tvoří příčku mezi hlavním vstupem a recepcí a vytváří tak zádveří, které omezuje úniky tepla při otevření vnějších dveří. Celoskleněné dveře jsou vybaveny kombinovanými radary sloužícími pro aktivaci pohybu dveřních křídel a pro bezpečnost procházejících - dle EN16005.

vstup do wellness centra

Z hotelu do wellness

Vstup do wellness centra vede jednokřídlými automatickými dveřmi posuvnými ze standardních hliníkových profilů, výplň křídla - mléčné sklo, elektrický pohon SP805L. Dveře jsou vybaveny kombinovaným radarem pro aktivaci pohybu dveřních křídel a pro zajištění bezpečnosti procházejících.

celoskleněné dveře s dřevěnými lištami pro beskydský hotel

Dřevo, sklo a stylový beskydský hotel

Celoskleněné automatické posuvné dveře SPEDOS s elektrickým pohonem SP805L a s lepenými dřevěnými lištami na vnějších hranách posuvných křídel k utěsnění spáry mezi posuvným křídlem a výkladcem - k posílení izolace.

prosklené zádveří pro hotel Hilton

Hotel Hilton

Prestižní hotel HILTON má v hlavním vstupu vytvořeno zádveří z prosklených konstrukcí a automatických posuvných dvoukřídlých dveří SPEDOS nadstandardní průchozí výšky. Dveře jsou vybaveny elektrickými pohony SP805L výšky 190 mm.

bezbariérový vstup pro restauraci

Elegantní celoskleněné provedení

Restaurace nabízí elegantní bezbariérový vstup na sociální zařízení. Celoskleněné posuvné křídlo dveří je vyrobeno z neprůhledného kaleného skla. Je uchyceno v ocelových pojezdech, které jsou součástí elektrického pohonu. Elektrický pohon SP806L má pohledovou výšku 150 mm. Je aktivován kombinovaným čidlem, umístěným na krytu pohonu. Čidlo současně zajišťuje také bezpečnost procházejících v celé průchozí šířce dveří. Dveře v restauraci jsou dvoukřídlé, vyrobené z čirého kaleného skla.

dřevěné jednokřídlé dveře do restaurace

Pro stylové restaurace

Průchod z kuchyně do restaurace je spojen automatickými posuvnými jednokřídlými dveřmi. Dveřní křídlo je vyrobeno ze dřeva, ze stejného materiálu jako zárubeň. Elektrický pohon SP806L pohledové výšky 150 mm je vybaven kombinovaným radarem k bezkontaktnímu otevírání a zavírání dveří a k zajištění bezpečnosti v průchozím prostoru. Hliníkový kryt pohonu je v barevném souladu s dveřním křídlem.

zádveří pro pražskou restauraci

Hranice zádveří

Ve známé pražské restauraci bylo pomocí prosklené stěny a automatických dveří posuvných vytvořeno zádveří, které vymezuje čistící zónu a zajišťuje bezbariérový vstup. Elektrický pohon SP806L je v barevné harmonii s okolními dřevěnými konstrukcemi a obložením.

Ukázky z našich realizací

Můstek VMVL výsuvný SPEDOS

hl. obrazek reference

On Semiconductor Rožnov pod Radhoštěmhl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Vodolecebny_ustav

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2024 SPEDOS