vstup pro projektanty    Automatické dveře a vrata - Spedos CZAutomatické dveře a vrata - Spedos SKAutomatické dveře a vrata - Spedos EN
SPEDOS | dveřní a vratové systémySortimentServisO firměKontaktKariéraReferenceHome
SPEDOS | dveřní a vratové systémySpedos servis
  • Garov vrata SPEDOS
  • Garov vrata SPEDOS
  • Garov vrata SPEDOS
SERVISNÍ SLUŽBY

Automatické
dveře
Karuselové dveře /
bezpečnostní vstupy
Garážová
vrata
Průmyslová
vrata
Protiprůvanové
vratové clony
Vyrovnávací můstky
a vratová těsnění
Požární
uzávěry

Home / Garážová vrata / Pohony pro posuvné brány / Charakteristika

Charakteristika – pohony pro posuvné brány

Pro automatizaci posuvných se dodávají soupravy pohonů, které standardně obsahují 1 motor s řídící jednotkou, anténu, přijímač, ovladač a bezpečnostní optozávoru. Motor je instalovaný na základové desce na úrovni terénu zevnitř vedle brány na straně posuvu. Dostačující jsou zpravidla pohony konstruované pro posuvnou bránu do 300 kg, ale dodávají se i pohony pro brány s hmotností více jak 2000 kg.

Signál k otevření posuvné brány, zadaný buď z dálkového ovladače, klíčového spínače nebo jiného druhu aktivátoru, zachycuje prostřednictvím antény a přijímače řídící jednotka, která uvede do chodu motor s otočným křídlem brány. Posuvná brána se pohybuje po ozubeném hřebenu, jehož délka závisí na šířce automatizované brány. Ozubený hřeben je vyroben z tvrzeného plastu nebo z pozinkované oceli.
Pohony pro posuvné brány - charakteristika

Pohyb by měl být jištěn bezpečnostní optozávorou, která signalizuje řídící jednotce možnou překážku v dráze pohybu; pohyb křídel brány se pak zastaví a přepne na zpětný chod. Jako další bezpečnostní prvek lze použít výstražné světlo, které po celou dobu aktivace pohonu svítí. Typ montážní sestavy pro posuvnou bránu je limitován hmotností této posuvné brány.

V případě doplňujících informací nás neváhejte kontaktovat.

TypyCharakteristikaPopisDoplňkové prvkyStavební připravenostTechnická dataCertifikaceGaleriePoptávkový formulář KISSVstup pro projektantyNavrhněte si dveře / vrata
 NAJDETE NÁS:
Facebook Google+ Youtube Twitter LinkedIn
SPEDOS
Hranická 771, 757 01
Valašské Meziříčí
Tel.: +420 571 759 211
Fax: +420 571 759 222
Automatické vrata
a automatické dveře
Spedos
Česká republika

spedos@spedos.cz
Automatické vrata
a automatické dveře
Spedos
Slovenská republika

spedos@spedos.sk
Czech Business Superbrands 2017 TÜV certifikát Kvalitní firma
Zelená úsporám
Czech stability avard 2015
Jako spotřebitel, pokud vznikne spor mezi smluvními stranami, který se nepodaří vyřešit smírnou cestou, máte právo obrátit se s tímto sporem na Českou obchodní inspekci http://www.coi.cz/ za účelem mimosoudního řešení spotřebitelského sporu. Toto právo můžete uplatnit nejpozději do 1 roku ode dne, kdy jste u nás poprvé uplatnili právo, které je předmětem tohoto spotřebitelského sporu.