571 759 211

 

Líbí se vám reference?
Sdílejte ji s přáteli

Další reference z kategorie Kultura / sport / zábava

Automatické posuvné dveře dvoukřídlé 3

PETROF Hradec Králové

PETROF je největším výrobcem akustických klavírů a pianin v Evropě. Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí celého světa. V roce 2017 byla vedle areálu firmy v Hradci Králové vystavěna nová budova PETROF Gallery.
Naleznete zde jeden z největších a nejmodernějších pianosalonů ve střední Evropě, prostornou víceúčelovou halu se špičkovou akustikou a hudební kavárnu se samohrajícím klavírem.
Na výstavbě této elegantní a moderní budovy se podílel i SPEDOS.

Posuvné automatické dveře pro Red Oak Golf Club

Golfový klub Nitra

Nový golfový klub poblíž Nitry je kromě nekonečného greenu tvořen spojenými budovami se společnou recepcí, kterou z obou stran uzavírají troje dvoukřídlové automatické posuvné dveře v rámovém provedení. 

zabezpečení obchodních pasáží v Trnavě

Trnavský stadion a obchodní centrum

Pro zabezpečení vratových otvorů a obchodních pasáží jsme dodávali průmyslová rolovací vrata a mříže.

dvoukřídlá skládací vrata Spedos

Zimní stadion se skládacími vraty

Pro přesun velkorozměrového zařízení a průjezd vozidel byla do stadionu instalována dvoukřídlá skládací vrata. Aby byl zajištěn jednoduchý průchod osob, do vratového křídla byly integrovány průchozí dveře.

sekční vrata pro sportovní komplex Element resorts

Zateplená sekční vrata

V rámci sportovních rezortů nacházejí sekční vrata své uplatnění. Pro sjednocený design byly vrata nastříkány do stejného odstínu hnědé, jako jsou ostatní prvky budovy.

zateplená sekční vrata s průchozími dveřmi

Historické muzeum požární ochrany

V rámci expozice požární ochrany bylo instalováno několik zateplených sekčních vrat. Vrata jsou vybavena hliníkovými lamelami pro lepší prosvětlení prosvětlení, tak průchozími dveřmi.

barevná garážová vrata Spedos

Garážová vrata na míru

Garážová vrata s povrchovou úpravou, tzv. mikroprofil, v barevném provedení dle zvoleného odstínu RAL. Automatické ovládání pomocí dálkového ovladače a pohonu je samozřejmostí.

vstup do univerzitního centra Zlín

Kulturní a univerzitní centrum

Ve výškové univerzitní budově i v protější nižší budově kongresového centra byly instalovány celkem čtyři turniketové dveře model Crystal Tourniket. Karusely jsou celoskleněné, čtyřkřídlé, pevné; dva v kongresovém centru jsou užší - mají průměr 2 000 mm. Zbývající dva na univerzitě mají průměr 2400 mm.

čtyřkřídlé karuselové dveře Spedos

Na plovárnu přes Tourniket

Objekt plovárny je přístupný přes čtyřkřídlé karuselové dveře model Tourniket, BOON EDAM. Vnitřní průměr karuselu je 2 400 mm. Dveře se ovládají manuálně, tlakem na vertikální madla, umístěná na dveřních křídlech.

automatická karuselová souprava Spedos

Aquapark Tatralandia

Novou vstupní halu aquaparku uzavírají karuselové dveře model Tourniket o vnitřním průměru 3 600 mm. Dveřní souprava je automatická, tříkřídlová se sklopnými křídly; k jejich uvolnění dochází po signálu z EPS. Pohon Tourniketu je umístěn ve věnci.

vstupní karuselové dveře Masarykovy univerzity

TOURNIKET - poloautomatický

Poloautomatické Tournikety jsou na otočných křídlech vybaveny vertikálními madly, které pod mírným tlakem aktivují pohon a dveře roztočí. Karuselové dveře mají průměr 2 400 mm, tři otočná křídla a jsou vyrobeny v pevném provedení. Celý vstupní portál včetně turniketových dveří má povrchovou úpravu zlatý elox.
Na vnější straně jsou Tournikety opatřeny nočními posuvnými uzávěry – obloukovými dveřmi k uzavření a uzamčení dveřních souprav i budovy.

Ukázky z našich realizací

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

hl. obrazek reference

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Největší servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Copyright © 1991-2022 SPEDOS