Naši zástupci v regionu:


571 759 211

 

Váš spolehlivý partner již 25 let!

Nezávazná poptávka

Ať jde o novou zakázku nebo servis, napište nám a my se vám co nejdříve ozveme.

Chci nezávaznou poptávku

Let na trhu
přes 150 000 realizací

Jedno partnerství
od konzultace po servis

Non-stop servis
s garancí dojezdu

Nejhustější servisní síť
v ČR a SR - více než 50 poboček

Máme řešení pro firmy, projektanty i jednotlivce

U nás řešíme projekty komplexně

1

Konzultace

2

Vývoj

3

Výroba

4

Montáž

5

Servis

0 poboček po celé ČR a SR

Máme otevřeno

Po–pá: 8:00–12:00, 12:30–16:30

Naše práce je vidět

Škoda AUTO a.s. Mladá Boleslav

Škoda Auto a.s. je naším významným klientem již řadu let. Do jeho výrobních závodů dodáváme zejména speciální rychlonavíjecí vrata k ochraně robotizovaných pracovišť. Tyto speciální vrata jsou díky své konstrukci vysoce odolná (proti létajicím jiskrám, prachu, hluku, působení větru, přímého tlaku), spolehlivá, umožňující dosažení krátkých časových cyklů. Vrata jsou nainstalované u strojů ve výrobních linkách, robotizovaných pracovištích nebo jako bezpečnostní hrazení.

Plzeňský Prazdroj a.s.

Dlouholetý obchodní partner Plzeňský Prazdroj využívá naše produkty a servis ve svých výrobních, skladovacích i společenských provozech. Kompletní nakládací místa s průmyslovými sekčními vraty, klapkovým těsněním a vyrovnávacími můstky zajišťují rychlou překládku v chráněném prostředí před vnějšími vlivy s minimalizací tepelných ztrát.
Ve výrobním areálu jsou také instalovaná rychloběžná vrata pro ty nejfrekventovanější provozy s maximální bezpečností provozu.Velké rozměry průmyslových vrat ve vnějším plášti umožňují manipulaci s obrovskými kotli.

Čeroz Velká Bystřice

Do logistického centra ovoce a zeleniny Čerozfrucht Olomouc jsme dodávali celou řadu vratových a nakládacích systémů tak, aby byla zajištěna rychlá překládka ovoce a zeleniny a nedocházelo ke ztrátám vnitřního klimatu. Pro příjem a expedici zboží jsme zde nainstalovali 16 kompletních nakládacích míst se sekčními vraty, vratovým těsněním a hydraulickými vyrovnávacími můstky.
Do obvodového pláště bylo také instalováno dalších  5 ks samostatných velkorozměrových průmyslových sekčních vrat.
Uvnitř komplexu se uplatnilo několik typů rychlonavíjecích a rychloběžných vrat. Díky vysoké rychlosti otevírání/zavírání vrat a maximální bezpečnosti provozu jsou zachovány optimální podmínky manipulace se zbožím.
V rámci naší dodávky nechyběly také protipožární uzávěry.

Nemocnice sv. Michala, Bratislava

Novostavba nemocnice sv. Michala byla realizována v historickém Centru Bratislavy v roce 2015. V celé budově nové nemocnice je nainstalováno několik stovek dveří různých velikosti, typů a provedení. Jejich významnou část tvoří výrobky společnosti SPEDOS. Jako subdodavatel stavby dodal SPEDOS do nové bratislavské nemocnice na 70 ks automatických a mechanických posuvných dveří v jednokřídlovém i dvoukřídlovém provedení. Prosklená okna v automatických dveřích jsou vyplněna zmléčňovacím sklem; tlačítkem nebo dálkovým ovladačem lze z místnosti vytvořit privátní prostor změnou čirého skla v mléčné.

Obchodní centrum CENTRAL Kladno

Obchodně společenské středisko CENTRAL Kladno vzniklo v roce 2015. SPEDOS jako subdodavatel stavební společnosti GEMO Olomouc zde nainstaloval 8 ks automatických dveří s elektrickými pohony SP806. V hlavních vstupech jsou v prosklených vstupních portálech v zádveří zasazeny 4 dvoukřídlové posuvné automatické dveře. V suterénu centra je východ do garáží opatřen požárními automatickými dveřmi posuvnými s normalizovanou požární odolností EI a EW.

Ukázky z našich realizací

garance spedos

Dlouhodobě spolupracujeme na našich projektech.

Zajišťujeme pravidelný servis s garantovanou dobou dojezdu.

rychle, srozumitelně a odborně vám odpovíme na vaše dotazy

Nebojte se nám ozvat

571 759 211
(Po–Pá, 8–16:30 hod)

spedos@spedos.cz

Položit dotaz

V poradně najdete zodpovězené otázky, na které se naši klienti často ptají.
Pokud máte nějakou otázku k produktům, k naší firmě nebo fungování servisu, začněte hledat právě zde.
V případě, že jste odpověď na vaši otázku nenašli, jsme připraveni vám odpovědět. Stačí použít tlačítko Položit dotaz v levé části obrazovky.

nejčastější položené dotazy

Zobrazit všechny dotazy

Aktuality

Krásné Valašské kopce

2017-09-14

1 minuta čtení

Skončili prázdniny a opět se pouštíme do utužování firemních vztahů a načerpání sil pro další pracovní nasazení - akce spolu s klienty na hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.

Zobrazit celou aktualitu

Architekti, projektanti, stavaři ... ZDARMA data pro Vás!

2017-06-01

1 minuta čtení

Nový podpůrný web www.spedosdata.cz, který je určen architektům, projektantům a stavařům.

Zobrazit celou aktualitu

OCHRAŇTE SVŮJ MAJETEK, ZAJISTĚTE SI SOUKROMÍ!

2017-05-16

1 minuta čtení

Automatické dveře posuvné napojené na přístupové autorizační systémy (elektronické čipy, čtečky, kódovací klávesnice, čtečky otisků prstů apod.) zajistí všem obyvatelům bytového domu kontrolovaný vstup, otevřený jen obyvatelům a majitelům bezpečnostních čipů a dále pohodlný, bezbariérový východ.

Zobrazit celou aktualitu

Protipožární uzávěry ochrání váš majetek i život

2017-04-05

4 minuty čtení

Pokud se oheň rozšíří tam, kam nemá, umí ničit obrovskou rychlostí. Zejména v průmyslových provozech se tak stále častěji setkáváme s prevencí vzniku škod ve formě instalace požárních uzávěrů, obzvláště protipožárních vrat a protipožárních dveří.

Zobrazit celou aktualitu

Vstupní interiérová bariéra WINGLOCK ke kontrole vstupu

2017-02-03

1 minuta čtení

Potřebujete autorizovat osoby, přicházející do vaší administrativní budovy, firmy, specializovaného pracoviště? Využijte vstupní branku WINGLOCK!

Zobrazit celou aktualitu

Nasaďte si klobouky!

2017-01-23

1 minuta čtení

Firemní večírek, pořádaný pravidelně na závěr několikadenního celofiremního školení všech zaměstnanců, byl letos v kloboukovém stylu!

Zobrazit celou aktualitu

máme 25 let zkušeností
a nejen to


Naše firma vznikla v roce 1991 a hned od začátku se specializujeme na sortiment průmyslových vrat, vyrovnávacích můstků a automatických dveří. Zaujali jsme přední místo v oboru dveřních a vratových systémů v Česku a na Slovensku a tuto pozici si držíme doposud.


Jsme schopni zajistit kompletní dodávku od konzultace, přes vývoj a výrobu až po finální montáž a následný servis. Naším cílem je vytvářet partnerství s našimi klienty a spolupracovat dlouhodobě.


Dnes náš tým tvoří více než 260 spolehlivých členů, kteří mají za sebou kolem 150 tisíc realizací. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Škoda AUTO a.s. Mladá Boleslav nebo Plzeňský Prazdroj a.s.. Zvládneme se vypořádat s velkými i malými projekty. Těšíme se na nové výzvy, které tento rok přinese!

Copyright © 1991-2017 SPEDOS