vstup pro projektanty    Automatické dveře a vrata - Spedos CZAutomatické dveře a vrata - Spedos SKAutomatické dveře a vrata - Spedos EN
SPEDOS | dveřní a vratové systémySortimentServisO firměKontaktKariéraReferenceHome
SPEDOS | dveřní a vratové systémySpedos servis
  • Garov vrata SPEDOS
  • Garov vrata SPEDOS
  • Garov vrata SPEDOS
SERVISNÍ SLUŽBY

Automatické
dveře
Karuselové dveře /
bezpečnostní vstupy
Garážová
vrata
Průmyslová
vrata
Protiprůvanové
vratové clony
Vyrovnávací můstky
a vratová těsnění
Požární
uzávěry

Home / Garážová vrata / Pohony pro otočné brány / Charakteristika

Charakteristika – pohony pro otočné brány

Pro automatizaci křídlových otočných bran, které jsou nejčastěji používaným typem bran, se dodávají soupravy pohonů, obsahující standardně 2 motory, řídící jednotku, optozávoru, anténu, přijímač a ovladač. Motory jsou osazeny v dolní části pevného sloupku brány zevnitř a jsou zároveň spojeny s dveřním křídlem brány. Případný signál k otevření otočné brány, zadaný buď z dálkového ovladače, klíčového spínače nebo jiného druhu aktivátoru, zachycuje prostřednictvím antény a přijímače řídící jednotka, která uvede do chodu motor s otočným křídlem brány.

Pohyb otočné (křídlové) brány by měl být jištěn bezpečnostní optozávorou, která signalizuje řídící jednotce možnou překážku v dráze pohybu (pohyb křídel brány se pak zastaví a přepne na zpětný chod). Jako další bezpečnostní prvek pro otočnou bránu lze použít výstražné světlo, které po celou dobu aktivace pohonu svítí. Stejným způsobem se automatizuje také otočná brána jednokřídlová. Běžně dodávané pohony otočnou bran jsou konstruovány pro průjezdnou šířku 3,6m. Dodávají se však i pohony pro otočné brány pro průjezdnou šířku až 10m.
Pohony pro otočné brány Spedos


V případě doplňujících informací nás neváhejte kontaktovat.

TypyCharakteristikaPopisDoplňkové prvkyStavební připravenostTechnická dataCertifikaceGaleriePoptávkový formulář KISSVstup pro projektantyNavrhněte si dveře / vrata
 NAJDETE NÁS:
Facebook Google+ Youtube Twitter LinkedIn
SPEDOS
Hranická 771, 757 01
Valašské Meziříčí
Tel.: +420 571 759 211
Fax: +420 571 759 222
Automatické vrata
a automatické dveře
Spedos
Česká republika

spedos@spedos.cz
Automatické vrata
a automatické dveře
Spedos
Slovenská republika

spedos@spedos.sk
Czech Business Superbrands 2017 TÜV certifikát Kvalitní firma
Zelená úsporám
Czech stability avard 2015
Jako spotřebitel, pokud vznikne spor mezi smluvními stranami, který se nepodaří vyřešit smírnou cestou, máte právo obrátit se s tímto sporem na Českou obchodní inspekci http://www.coi.cz/ za účelem mimosoudního řešení spotřebitelského sporu. Toto právo můžete uplatnit nejpozději do 1 roku ode dne, kdy jste u nás poprvé uplatnili právo, které je předmětem tohoto spotřebitelského sporu.