vstup pro projektanty    Automatické dveře posuvné - SPEDOS CZAutomatické dveře posuvné - SPEDOS SKAutomatické dveře posuvné - SPEDOS EN
SPEDOS | dveřní a vratové systémySortimentServisO firměKontaktKariéraReferenceHome
SPEDOS | dveřní a vratové systémySpedos servis
  • Automatick dvee SPEDOS
  • Automatick dvee SPEDOS
  • Automatick dvee SPEDOS
SERVISNÍ SLUŽBY

Automatické
dveře
Karuselové dveře /
bezpečnostní vstupy
Garážová
vrata
Průmyslová
vrata
Protiprůvanové
vratové clony
Vyrovnávací můstky
a vratová těsnění
Požární
uzávěry

Konzultace a návrh řešení zdarma

Po vyplnění tohoto formuláře se s Vámi co nejdříve spojí náš odborný pracovník, který s Vámi probere všechny potřebné informace a pokusí se zodpovědět Vaše dotazy. Následně Vám poskytneme bezplatný full servis, který spočívá v návrhu optimálního řešení a to včetně cenové kalkulace. Můžete se tak spolehnout na kvalitu řešení a získání potřebných dat nutných pro Vaše rozhodnutí, při minimálním využití Vašeho času. Svěřte Váš požadavek do našich rukou.

*Příjmení a jméno:
*Město:
*E-mail:
Na Váš email odešleme potvrzovací email o přijetí Vašeho dotazu naší firmou, kde naleznete všechny potřebné kontakty na nás.
*Telefon:
Vaše telefonní číslo je pro nás nutné, abychom mohli rychle reagovat a zodpovědět Vaše dotazy nebo si je také mohli upřesnit.
* Kolik je 2+2 (pište číslem) Antispamová kontrola
TypyCharakteristikaPopisHlavní prvky:   - pohony   - pohony - základní data   - zdroj impulzů   - konstrukceDoplňkové prvkyStavební připravenostTechnická dataCertifikaceGaleriePoptávkový formulář KISSVstup pro projektantyNavrhněte si dveře / vrata
 NAJDETE NÁS:
Facebook Google+ Youtube Twitter LinkedIn
SPEDOS
Hranická 771, 757 01
Valašské Meziříčí
Tel.: +420 571 759 211
Fax: +420 571 759 222
Automatické vrata
a automatické dveře
Spedos
Česká republika

spedos@spedos.cz
Automatické vrata
a automatické dveře
Spedos
Slovenská republika

spedos@spedos.sk
Czech Business Superbrands 2017 TÜV certifikát Kvalitní firma
Zelená úsporám
Czech stability avard 2015
Jako spotřebitel, pokud vznikne spor mezi smluvními stranami, který se nepodaří vyřešit smírnou cestou, máte právo obrátit se s tímto sporem na Českou obchodní inspekci http://www.coi.cz/ za účelem mimosoudního řešení spotřebitelského sporu. Toto právo můžete uplatnit nejpozději do 1 roku ode dne, kdy jste u nás poprvé uplatnili právo, které je předmětem tohoto spotřebitelského sporu.